Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

UMSİDER Ankara’da Kahvaltılı Toplantısını Gerçekleştirdi

UMSİDER, üyeleri ve misafirleri ile kahvaltılı toplantısını yaptı. Kahvaltı ile başlayan organizasyon, Genel Başkan Gedikoğlu’nun, konuşmaları ile devam etti.

UMSİDER, üyeleri ve misafirleri

UMSİDER’in düzenlediği toplantı 7 Temmuz Pazar günü Ankara’da gerçekleştirildi. Toplantı kahvaltı programı ile başladı. Kahvaltının ardından Başkan danışmanı Mehmet Asıf Işık’ın konuşması ile başladı ve UMSİDER Genel Başkanı Zeki Gedikoğlu’nun konuşmaları ile devam etti. Mehmet Asıf Işık, “Bir kısmı burada bulunan sizlerin ve yüreği burada bizlerle atan diğer üyelerimizin heyecan ve dinamizminden kuvvet ve destek alarak ortaya çıkacak sinerji ile UMSİDER’in önümüzdeki dönemde pek çok projeyi gündeme taşıyacağını, pek çok yatırımı tartışmaya açacağını, gerek bu proje, tasarı ve planlama çalışmalarıyla ilgili olarak, gerekse bunların dışında Ülkemize ve milletimize katma değer oluşturacak her konuda siz akil adamlarımızdan fikir, görüş ve öneri beklediğimizi şimdiden bildirmiş olayım” diye konuştu. Gedikoğlu, derneğin amaçlarından ve yaptıklarından bahsetti. WhatsApp Image 2024 07 07 at 20.27.53 1

Gedikoğlu, Büyük Müjdeyi Verdi.

Gedikoğlu, yapımı planlanan genel merkezleri için arazi işinin hall olduğunu ve yapıma bir an önce başlanacağını söyledi. İş adamlarını bir araya getiren UMSİDER’in, uluslararası alanda ülkeyi temsil ettiğinden de bahseden Gedikoğlu, yurtdışına gitmek isteyenler için vize ve pasaport konusunda da adımlar atılacağını belirtti. Toplantının devamında salona gelen üyeler ve misafirler kendilerini tanıttı. Bu sayede dernek içi kaynaşma ve birlikteliğin arttığını konuşan katılımcılar, memnuniyet duyduklarını ifade etti.WhatsApp Image 2024 07 07 at 20.27.53

Gençlere Önem Veren UMSİDER

Gençlere önem verdiğini ve desteklerini sürdüreceğini söyleyen Gedikoğlu, her türlü projede gençlerin önünü açmak istediklerini belirtti. Işık, ise gençler’in derneğe katkılarını şu sözlerle ifade etti: “Bir diğer proje ise, bir kısmı lisans ve lisans üstü eğitimi almakta olan GENÇ UMSİDER Gurubumuz ciddi ve fedakârca gayretleriyle, kendileri gibi üniversite öğrencilerine burs için mali kaynak sağlanması amacıyla sanayide talaşlı metal imalatı/işlemesi yapan kuruluşların hurda ve atıklarının toplanarak geri dönüşüm yoluyla tekrar ekonomiye kazandırılmasıdır.”

Toplantının devamında misafirler konuşmalarını gerçekleştirdi. Eski sağlık bakanı Bülent Akarcalı, eski OSB Genel Müdürü İbrahim Altürk, Avrasya Gazeteciler Birliği Başkanı İsmail Kahraman, ÇŞB Genel Müdürü Murat Oran, işadamı, Türkiye’m Genel Başkanı Önder Genç, Profesör Doktor Ahmet Gödekmerdan, Profesör Doktor Bayram Altan, Ulaştırma Bakanlığı D. Bşk. Köksal Toksoy, işadamı Alper Uzun, Dış Ticaret Uzmanı İsmail Aktaş ve Genç UMSİDER başkanı Recep Çetin’in konuşmalarıyla program tamamlandı.