Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Yeniden Refah Partisi, Giresun’da halkla buluştu

Giresun’da Yeniden Refah Partisi büyük bir hareketle Doğankent ilçesine çıkarma yaptı.

Giresun'da Yeniden Refah Partisi

Giresun’da Yeniden Refah Partisi büyük bir hareketle Doğankent ilçesine çıkarma yaptı. İl Başkanı Eşref Bekdemir ve yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkan adayları İsmail Hakkı Karagöl, ilçe başkanı Halil Mendeş ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte ilçede etkileyici bir kampanya yürüttü.

Esnaf ve halk ziyaretleri sırasında halkın yoğun ilgisiyle karşılaşıldı. Doğankentliler, “Bizi kurtarın, umudumuz sizsiniz, artık çare var” diyerek Yeniden Refah Partisi’ne büyük destek verdi. Partinin tabandaki ilgi ve alakası da oldukça yüksek. Ayrıca, bu gün Doğankent’te partiye büyük katılım yaşandı.

793DFD26 072D 4488 AF09 BDC8A2309B10

Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Eşref Bekdemir, halkın gösterdiği bu ilgi karşısında teşekkür ederek, iktidara geldiklerinde ve Doğankent Belediyesini kazandıklarında Milli Görüş belediyeciliğinin nasıl bir vizyonla işleyeceğini herkesin göreceğini belirtti. Bekdemir, ihaleleri açık ve şeffaf bir şekilde yapacaklarını, halklarına en iyi hizmeti sunacaklarını ve kimseyi ötekileştirmeyeceklerini vurguladı. Bu gelişmeler, yerel siyasette Yeniden Refah Partisi’nin önemli bir oyuncu olduğunu gösteriyor.