Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

4.5 milyon hemşehrimiz bizim başımızın tacıdır”

İZMİR _Cumhur İttifakı İzmir
İZMİR _Cumhur İttifakı İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ, seçim çalışmaları kapsamında bugünkü ilk durağı Aliağa oldu. Sabahın erken saatlerinde STK ve Oda Temsilcileriyle bir araya gelen Dağ, daha sonra Aliağa Vanlılar Derneği’nin kahvaltı programına katıldı. Dağ yaptığı konuşmada, “4.5 milyon hemşehrimiz bizim başımızın tacıdır. Bugüne kadar böyle baktık, bundan sonra da böyle bakacağız. Siyasi görüşü ne olursa olsun, herkes bizim başımızın tacı olacaktır.” dedi
thumbnail IMG 3892
Dağ’dan söz verdiği aileye ziyaret
Hamza Dağ, daha önce karşılaştığı Gümüştaş ailesi ile yaptığı sohbet üzerine aile tarafından evlerine davet edilmişti. Bu davete icabet eden Dağ, bugün Aliağa’da oturan aileyi ziyaret etti. Aile ile sohbet eden Dağ, sağlık sorunu olan aile büyüğü için geçmiş olsun dileklerinde bulundu.
thumbnail IMG 3930
Hamza Dağ, Aliağa Cemevini ziyaret etti
Hamza Dağ ve beraberindekiler daha sonra ilçedeki Aliağa Cemevi’ni ziyaret etti. Alevi Kültür Dernekleri Aliağa Şubesi Başkanı Celal Süslü ve dernek yöneticileriyle bir araya gelen Dağ, taleplerini dinledi. Seçim sürecine ilişkin dernek yöneticilerine bilgi veren Dağ, daha sonra “Hızır Oruçları Kurban Lokması” nedeniyle bir araya gelen vatandaşlarla bir araya geldi.
Dağ muhtarlar ile bir araya geldi
Dağ’ın ilçedeki son ziyareti ise ilçedeki Yenişakran Mahallesi oldu. Dağ buradaki mahalle kahvehanesinde muhtarlar ve vatandaşla bir araya geldi. Dağ burada yaptığı konuşmada, mevcut Büyükşehir Belediye Başkanına seslenerek, su fiyatlarında indirime gitmelerini istedi. İlçenin en büyük sorunlarından biri olan kanalizasyon sorununu da 1 Nisan’dan sonra çözeceğini belirten Dağ, “İzmir’in dört bir tarafına söz veriyoruz 50 bin sosyal konut kazandıracağız. Bunu Büyükşehir belediyesi eliyle yapacağız.” dedi.

Hamza Dağ’a bu ziyaretlerinde Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, AK Parti İzmir İl Başkan Yardımcısı Tansu Kaya ve AK Parti Aliağa İlçe Başkanı Bedrettin Yaşar Demir eşlik etti.