Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Yelki’de Miting Gibi Seçim Ofisi Açılışı

Cumhuriyet Halk Partisi Belediye

Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkan Adayı Mustafa Günay, Yelki Mahallesi’nde miting gibi seçim ofisi açılışı yaptı, Yelkililer Günay’ı bağrına bastı.

31 Mart Yerel Seçimlerinde Güzelbahçe Belediye Başkan Adayı olarak seçilen Mustafa Günay, partililerin ve Yelki sakinlerinin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Yelki Mahallesi İnönü Caddesi’nde yer alan seçim ofisi açılışına; CHP Güzelbahçe İlçe Başkanı Devrim Seyrek, Seferihisar Belediye Başkanı ve Adayı İsmail Yetişkin, Narlıdere Belediye Başkan Adayı Erman Uzun, Urla Belediye Başkan Adayı Selçuk Balkan, CHP önceki dönem İzmir Milletvekili Tacettin Bayır, Güzelbahçe önceki dönem İlçe Başkanı Çağlayan Bilgen, CHP önceki dönem Buca İlçe Başkanı Hacer Taş, partililer ve Yelki sakinleri katıldı. Coşkulu kalabalık tarafından ‘Güzelbahçe seninle gurur duyuyor’, ‘İşte örgüt işte başkan’ sloganlarıyla karşılanan CHP Güzelbahçe Belediye Başkan Adayı Günay, Güzelbahçe’yi İzmir’in şampiyonu yapacağının sözünü verdi.

1 1 1

Birlik ve beraberlik içinde olacağız’

‘Güzelbahçe’nin onayı, ailenizin Günay’ı’ sloganıyla yola çıkan CHP Güzelbahçe Belediye Başkan Adayı Mustafa Günay, seçim koordinasyon merkezi açılışında coşkulu kalabalığa seslendiç Günay, “Çok heyecanlıyım, 15 senedir hizmet verdiğim yere şu an farklı bir görevde hizmet vermek için geliyorum. Burada bir ofis açıyoruz, bu ofis bizim birlik ve beraberlik içinde oturup her şeyi konuşacağımız bir ofis olacak. Burada konuşulan her şey kayda geçecek. 31 Mart’ta CHP bayrağını Güzelbahçe Belediyesi’nde dalgalandırdığımızda burada konuşulan projeleri hayata geçireceğiz. Güzelbahçe’yi İzmir şampiyonu yapmaya var mısınız?”

‘Meclis’te 15-0 yapacağız’

1 4 1

Başkan Adayı Günay’ın sorusuna alkışlar eşliğinde, ‘Varız’ yanıtı geldi.  Güzelbahçe’yi İzmir’in şampiyonu yapacaklarının sözünü veren CHP’li Günay, “Bu yolu hep birlikte yürüyeceğiz, ‘Biz yaptık oldu’ demeyeceğiz. Hep beraber yapacağız. Emek de bizim hak da bizim. Buradan söz veriyorum; Güzelbahçe’yi daha ileriye götürmek için elimden gelen her şeyi yapacağım,7/24 durmadan çalışacağım. Bir söz daha istiyorum; bu da Türkiye şampiyonluğu olacak. Meclis’te 15-0 yapmaya var mısınız?” dedi. Bunun üzerine kalabalıktan alkışlarla destek geldi. Günay, “15-0 yapacağız. Bu dönem bize yakışan budur. Çok çalışacağız. Bizi kimse tutamaz” ifadelerini kullandı. Başkan Adayı Günay konuşmasında ayrıca, Yelkili gençler için son teknoloji bir halı saha yapacağını ve Seferihisar yoluyla ilgili gerekli düzenlemeleri hayata geçireceğini söyledi.

‘Mustafa İnce’ye teşekkür etti’
Güzelbahçe’de 3 dönemdir Belediye Başkanlığı görevini yapan CHP’li Mustafa İnce’ye de emeklerinden dolayı teşekkür eden Başkan Adayı Günay, “15 yıl yanında olduğum, birlikte yol yürüdüğüm, birbirimizi hiç incitmediğimiz Belediye Başkanımız Mustafa İnce’ye sonuna kadar teşekkür ediyorum. O benim kardeşimdir, yol arkadaşımdır, sonuna kadar da öyle olacaktır” diye konuştu.