Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

86’lık Ayşe Nine’den Yaşar’a jest

”Hep sokaktasın ayakların üşümesin”

”Hep sokaktasın ayakların üşümesin”

Keçiören’de ikamet eden 86 yaşındaki Ayşe Büyük, elinde bastonuyla Yenimahalle Belediyesi’ne gelerek Başkan Yaşar’a jest yaptı. İlmek ilmek ördüğü çorapları Yaşar’a veren Ayşe Nine “Oğlum sen hep sokaklardasın. Ayakların üşümesin” dedi.

Aslen Ayaşlı olan 20’den fazla torun sahibi Ayşe Nine, hizmetlerini yakından takip ettiği Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’ı makamında ziyaret etti. Kızı Necmiye Altınışık’ı da yanına alarak Yenimahalle’ye gelen Ayşe Büyük “Ben Atatürk’ü çok seviyorum. Atatürk’ü seven, bu ülkeye onun yolunda hizmet eden herkesi de çok seviyorum. Fethi oğlum çok çalışıyor. Onu hep görüyor, çok üzülüyordum. Bu çorapları ona ördüm. Ayakları üşümesin. Türkiyemiz gibisi yok. Bu ülke onlara emanet. Allah yolunu açık etsin” dedi.

Halka hizmeti ibadet olarak görüyorum

Ayşe Nine’nin elini öperek nazik ziyareti için teşekkür eden Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar da “Bu ülkeye hizmet boynumuzun borcudur. Halka hizmeti ibadet olarak görüyorum. Daha çok çalışacağız. Ördüğün çoraplar çok değerli. Eline, emeğine sağlık. Allah sana sağlık ve uzun ömürler versin” diye konuştu.

Sıcacık hediyeler yürekleri ısıttı

Gözünde gözlüğüyle, ilmek ilmek ördüğü çorapları çantasından çıkaran Ayşe Nine, Başkan Yaşar’a çorap, eşi Azize Yaşar’a da yine kendi ördüğü eldivenleri hediye etti.