Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Aday Doğruer’e BTO’dan tam destek

Bergama Belediye Başkan Adayı

Bergama Belediye Başkan Adayı Doğruer: Bergama Bakırçay’ın istihdam merkezi olacak

İZMİR __Başkan Adayı Doğruer: Bergama’nın ve Bakırçay’ın geleceğini planlıyoruz

Cumhur İttifakı Bergama Belediye Başkan adayı Dr. Sadık Doğruer, Bakırçay bölgesi iş dünyası ile bir araya gelerek yeni dönemde yapılması planlanan ve devam eden sanayi yatırımlarını değerlendirdi.

Bergama Ticaret Odası ziyaretinde, Bakırçay iş dünyası ile bir araya gelen Bergama Belediye Başkanı Adayı Dr. Sadık Doğruer, devam eden yatırımları ve iş dünyası ile yeni hayata geçirilecek projeleri değerlendirdi “Belediyelerimiz, hükümetimiz ve iş dünyamızın ortak girişimleri ile yakında hayata geçecek olan yatırımlar ile Bergama, Bakırçay’ın istihdam merkezi olacak. Başkanlık dönemimizde bugünün hizmetlerini yaparken, Bergama’nın ve Bakırçay’ın geleceğini planlıyoruz.” dedi.

Oda heyetiyle birlikte hayata geçirilmekte olan Kınık Organize Sanayi Bölgesi, Kınık Tarıma Dayalı İhtisas Organize Sanayi Bölgesi ve Bergama Organize Sanayi Bölgesi’nin; Bergama, Dikili ve Kınık için katacağı değerler ve üzerine yenilerini eklemek istedikleri projeler hakkında istişarelerde bulundu.

‘’Bakırçay’ı İzmir’in gözdesi yapacağız’’

Aday Doğruer: “Bakırçay bölgemizin parlayan yıldızları olan organize sanayi bölgelerinin Kınık ve Bergama’ya istihdam sağlayacağı gibi Dikili ilçesine de katkıları olacağını düşünüyorum. Bakırçay’ı İzmir’in gözdesi yapmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Bu bölgelerde emeği geçen tüm ekibe sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

BTO Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Kolat, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Göksel Özüak ve Melih Çağdaş, Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi Salim Zeki Kurşun, Yönetim Kurulu Üyeleri Selçuk Kor, Hüseyin Paksoy ve Emre Erdoğan’ın bulunduğu BTO ekibi tarafından karşılanan Cumhur İttifakı heyeti seçim sürecinde pek çok STK ile bir araya geldiklerini birlikte iş yapmanın gücüne her zaman inandıklarını kaydetti.

Bergama’nın çözüm bekleyen sorunlarını kentin bütün paydaşlarıyla sürekli görüşerek birlikte çözeceklerini söyleyen Belediye Başkanı Adayı Doğruer “İstihdam ve kalkınmayı büyütmek için hep birlikte çok çalışacağız.” dedi. Bergama’yla ilgili proje fikirlerini birkaç gün içinde bir mitingle Bergamalılarla paylaşacaklarını belirten Doğruer, olağanüstü bir potansiyele sahip olan bir kente belediye başkanı adayı olmaktan gurur duyduğunu, Bergama’nın ve tüm Bakırçay’ın artık hak ettiği yerlerde olması gerektiğini söyledi.