Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Ahmet Köneçoğlu Bizim Samsun TV’ye Konuştu

Samsun’un Terme İlçesi Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Ahmet Köneçoğlu son ziyaretlerini bizim Samsun TV’de Gazeteci Murat Genç’e değerlendirdi. Son çalışmaları hakkında bilgiler paylaşan Köneçoğlu Terme gündemine dair önemli mesajlar verdi.

Samsun'un Terme İlçesi Saadet

Ahmet Köneçoğlu Bizim Samsun TV’ye Konuştu

Samsun’un Terme İlçesi Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Ahmet Köneçoğlu son ziyaretlerini bizim Samsun TV’de Gazeteci Murat Genç’e değerlendirdi. Son çalışmaları hakkında bilgiler paylaşan Köneçoğlu Terme gündemine dair önemli mesajlar verdi. 20240301 214819 scaled

Seçime bir aydan az bir süre kala ziyaretlerini sıklaştıran Köneçoğlu zaten biz devamlı sahadaydık sürekli köy ve mahalle ziyaretleri yapıyorduk seçimle beraber ziyaretlerimizde projelerimizden ve çözümlerimizi bir kez daha anlatma fırsatı bulduk. Halkımızın istek ve taleplerini not ediyoruz. Ziyaretlerimiz esnasında bize yakın ilgi gösteren halkımıza vatandaşlarımıza bir kez daha teşekkür ediyorum. Sahadan Gördüğümüz kadarıyla seçim atmosferinden ziyade geçim atmosferi söz konusu insanlar pahalılık ,  faiz , yüksek kira , yol problemleri ve imar problemleri gibi konuları daha fazla gündemini almış ve bu konularla alakalı taleplerde bulunduklarını görüyoruz.

Screenshot 20240302 095509 Lite  Bizler ekibimizle beraber ilk günden belli sahada olduğumuz için mevcut problemleri ve bunlarla alakalı çözümlerimizi ayrıntılı bir şekilde ziyaretlerimiz esnasında halkımızla paylaşıyoruz. Saadet Partisi ekibindeki kişilerin her biri liyakatli işine ehli insanlar olduğu için ilçemizde Saadet Partisi teşkilatına Şampiyonlar Ligi ekibi yakıştırması yapılıyor. Buda bizi sevindiriyor.

Röportajın tamamı için linki tıklayınız…

https://www.facebook.com/bizimsamsun.net/videos/1144127780292866/?mibextid=rS40aB7S9Ucbxw6v

https://youtu.be/xjXzmrBB9b0?si=2Pb8HkoQl6B0mkYl

Saadet Partisi Terme Belediye Başkan Adayı Ahmet Köneçoğlu’nu sosyal medya hesaplarından takip etmek için karekodu okutabilirsiniz.

IMG 20240302 WA0029