Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

AK PARTİ ÇAYYOLU BÖLGE TEMSİLCİLİĞİ AÇILDI

Yaşamkent’te bulunan AK Parti Çayyolu Bölge Temsilciliği’nin açılışı büyük bir katılımla gerçekleşti. Törene AK Parti Çankaya İlçe Belediye Başkan Adayı Amber Türkmen, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatih Şahin, AK Parti Ankara Milletvekilleri Barış Aydın ve Arife Polat Düzgün, AK Parti Çankaya İlçe Başkanı Mustafa Hasgül ile teşkilat mensupları ve vatandaşlar katıldı.

Yaşamkent’te bulunan AK Parti

Çankaya Belediye Başkan Adayı Amber Türkmen, alanı hıncahınç dolduran vatandaşlara “Çankaya güzelleşecek, bunu hep birlikte başaracağız” diye seslendi.

Türkmen, “ Çankaya’ya kadın eli, hem de kocaman bir kadın eli değecek. Çünkü bu hepimizin eli olacak” dedi. Kadınların yüreğinin, bakışının, bilgi ve becerisinin yanında güçlü organizasyon yönüne de dikkat çeken Türkmen,  “Kadın, evine, işine, evindeki bireylere, aile büyüklerine her yere yetişir. Bakışımızla, yüreğimizle, azmimizle her şeye yetişeceğiz. Gençlerimize, çocuklarımıza, kadınlarımıza, yaşlılarımıza, engellilerimize koşacak, her türlü sorunlarını çözecek, dertlerine derman olacağız inşallah… “ dedi.

“Çankaya layık olduğu hizmete kavuşacak”

AK Parti Ankara Milletvekili Barış Aydın da yaptığı konuşmada Çayyolu Bölge Temsilciliği’nin hayırlı olmasını dileyerek başta İlçe Başkanı Mustafa Hasgül ve emeği geçenlere teşekkür etti. Temsilciliğin açıldığı Yaşamkent bölgesinin 5 yıl önce Çankaya’ya bağlandığını hatırlatan Aydın şöyle konuştu:

 “Çankaya’mızın 124 mahallesi var ve en iyi hizmeti hak ediyor. Amber Başkanım sahaya indikten sonra bizler de görüyoruz büyük ilgi ve sevgi görüyor. Kaybedilmiş bir 30 yılımız var. Amber Başkanımla birlikte Allah’ın izniyle bu kayıp yılları 1 Nisan’da sonra telafi edecek ve Çankayalı’larımızı layık olduğu hizmete kavuşturacağız. Çankaya’nın sorunlarını, beklentilerini, ihtiyaçlarını çok iyi biliyoruz ve çözümlerimiz, projelerimiz ile Çankaya’ya bayramı yaşatacağız. Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde inşallah 1 Nisan’da başta  Çankaya’mızı, Ankara’mızı, tüm il ve ilçelerimizi hak ettiği konuma ulaştıracak, zaferimizi hep birlikte kutlayacağız.”

“Gelecek 5 yıl bambaşka olacak”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatih Şahin de 31 Mart yerel seçimlerinin çok önemli olduğuna vurgu yaparak, “Çankaya, bırakın Anadolu’da bir ilçeyi, bir il büyüklüğünde… Bu seçim ülkemizin 5 yılını yönetecek yöneticilerimizi belirleyecek. Çok önemli eserlerle seçime giriyoruz; çok önemli isimlerle giriyoruz. Her biri birbirinden değerli arkadaşlarımızla seçime giriyoruz. İnşallah Çankaya’mızı, Ankara’mızı bambaşka bir yere taşıyacağız. Önümüzdeki 5 yıl bambaşka olacak. Temsilciliğimiz Yaşamkent’e, Çankaya’ya hayırlı uğurlu olsun. İnşallah yeni bir hız, ivme, bereket kazandırır” diye konuştu.

Tüm bölgeleri karış karış geziyor

Çayyolu Bölge Temsilciliği’nin açılışı sonrası Barış Aydın, Etimesgut’ta AK Parti Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Mehmet Özhaseki tarafından açılışı gerçekleştirilen Etimesgut Temsilciliği açılış törenine katıldı. Açılışının ardından Sincan’a geçen Aydın, Millet Kıraathanesi’nde gençlerle