Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Ak Parti seçim çalışmalarına silahlı saldırı

Cumhurbaşkanı Erdoğan: AK Parti seçim çalışmasına silahlı saldırı gerçekleştiren zanlılarından biri yakalandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: AK Parti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Tekirdağ’da düzenlenen mitingde konuştu. Gündemine önceki gün Küçükçekmece’deki AK Parti seçim çalışmasına düzenlenen saldırıyı alan Erdoğan, “Silahlı saldırı gerçekleştiren zanlılarından biri yakalandı. İstanbul Emniyetimiz ve İstanbul Başsavcılığımız, gerekli tahkikatı titizlikle yürütmektedir.” ifadelerini kullandı.

Aziz Yeniay’ın seçim çalışmasına saldırı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Küçükçekmece Belediye Başkan adayı Aziz Yeniay’ın seçim çalışmasına yönelik düzenlenen silahlı saldırıda bir kişinin yakalandığını duyurdu. Erdoğan, Tekirdağ’daki mitingde yaptığı konuşmada, “AK Parti seçim çalışmasına silahlı saldırı gerçekleştiren zanlılarından biri yakalandı, tahkikat devam ediyor.” dedi.
Tekirdağ’da düzenlenen mitingde önemli açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Küçükçekmece’deki AK Parti seçim çalışmasına düzenlenen silahlı saldırıya ilişkin konuştu. Erdoğan, “Türkiye’nin her ne surette olursa olsun bir güvensizlik ve huzursuzluk ortamına sürüklenmesine müsaade etmedik, etmeyeceğiz.” ifadelerini kullandı