Törene Aksu Kaymakamı Aydın Ergün, Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, İlçe Emniyet Müdürü Deniz Yılmaz, İlçe Jandarma Komutanı Salih Demirtaş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Gökçen, İlçe Müftüsü Mehmet Ceylan, Muhtar Kemal Özgeç ve veliler katıldı. Aksu Kaymakamı Aydın Ergün başarılarından dolayı öğrencileri kutlarken, Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin ise çocuklara tatilde dinlenmelerini söyledi. Çocuklar karnelerini ve başarı belgelerini Aksu protokolünün elinden aldı.
AKSU’DA KARNE HEYECANI
Okulların yarıyıl tatiline girmesiyle Aksu’da eğitim gören çocuklar da tatile girdi. Aksu’daki karne töreni Dumanlar İlkokulu ve Ortaokulunda gerçekleştirildi.
![AKSU’DA KARNE HEYECANI Okulların yarıyıl tatiline girmesiyle](https://baskentpostasi.com/wp-content/uploads/2023/11/aksuda-karne-heyecani_dd6ec85-991x650.jpg)