Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Anavatan Partisi Genel Başkanı İbrahim Çelebi, Küçükçekmece’deki Saldırıyı Kınadı

AK Parti Küçükçekmece Belediye Başkan adayı Aziz Yeniay’ın seçim çalışmasına yönelik düzenlenen silahlı saldırı düzenlenmişti. Anavatan Partisi Genel Başkanı İbrahim Çelebi, Küçükçekmece’deki saldırıyı kınadı ve birlik mesajı yolladı.

AK Parti Küçükçekmece Belediye

Anavatan Partisi Genel Başkanı İbrahim Çelebi, AK Parti Küçükçekmece Belediye Başkan Adayı Aziz Yeniay’a yönelik yapılan silahlı saldırı karşısında derin üzüntüsünü ve endişesini dile getirdi. Çelebi, saldırıda hayatını kaybeden vatandaş için başsağlığı, yaralananlar için acil şifa dileklerinde bulundu.

Genel Başkan Çelebi, “Bugün, demokrasimize ve seçim sürecimize kasteden menfur bir saldırıyla sarsıldık. Küçükçekmece Belediye Başkan Adayı Sayın Aziz Yeniay’ın Kanarya Mahallesi’ndeki tanıtım etkinliği sırasında gerçekleşen bu alçakça saldırıyı şiddetle kınıyorum. Olayda hayatını kaybeden vatandaşımıza Allah’tan rahmet, yaralı vatandaşımıza acil şifalar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Anavatan Partisi Genel Başkanı İbrahim Çelebi, saldırıya ilişkin başlatılan tahkikatın takipçisi olacaklarını belirtirken, “Demokrasi yarışını kirletmeye çalışan tüm karanlık gruplara karşı, birlik ve beraberlik içinde durmamız gerektiğini bir kez daha hatırlatıyorum. Ak Parti başta olmak üzere Sayın Yeniay’a ve tüm çalışma arkadaşlarına geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Bu tür saldırılar, bizleri demokrasi yolundan asla alıkoyamayacak” mesajıyla sözlerini tamamladı.