Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Anavatan Partisi’nden Muğla’da Cumhur İttifakı’na Tam Destek

Anavatan Partisi, 31 Mart yerel seçimlerinde stratejik bir karara imza atarak, Muğla’da Cumhur İttifakı’nın adayı Prof. Dr. Aydın Ayaydın’a resmi olarak destek vereceğini duyurdu.

Anavatan Partisi, 31 Mart
Bu önemli açıklama, Cumhur ittifakı adayı Prof. Dr. Aydın Ayaydın ve Anavatan Partisi Genel Başkan Yardımcıları  Semih Narlı ve Mustafa Onur Aydın’ın katıldığı görüşmelerin ardından Gnl Bşk Yard Semih Narlı tarafından yapıldı.

Anavatan Partisi’nin bu stratejik hamlesi, yerel seçimlerin kritik illerinden biri olan Muğla’da dengeleri etkileyebilir.

Semih Narlı yaptığı açıklamada, “Anavatan Partisi olarak, ülkemizin ve bölgemizin ihtiyaçları doğrultusunda hareket ediyoruz.1980’li yıllarda henüz turizm ülkemizde yeterince aktif değilken Merhum Kurucu Genel Başkanımız 8.Cumhurbaşkanımız Turgut Özal sürekli bacasız fabrikalar üzerinden örnek vererek tüm Ülke geneli ve özellikle Muğla bölgesinde büyük yatırımlar yapmış turizm sektörünün bugünkü konumuna gelmesinde çok büyük katkılar sağlamıştır. Bu misyonun sahibi olan Anavatan Partisi bugün bu bölgedeki kalkınmaya hız verecek şehri tekrardan imar ve ihya edecek projelere sahip tecrübeli liyakatlı emin ellere teslim edilmesi için Muğla’da Cumhur ittifakı adayı Prof. Dr. Aydın Ayaydın’ı destekleme kararı aldık.
Bu kararı alırken öncelikle teşkilatlarımızla beraber saha çalışması yapıp vatandaşımızın sorunlarını dinleyerek başkan adaylarının çözüm önerilerine bakarak karar verdik.
Tüm Anavatan Partisine gönül vermiş vatandaşlarımızı Aydın Başkanımızı desteklemeye davet ediyoruz.
Prof. Dr. Aydın Ayaydın başkanlığında Muğla’mız için hayırlı ve yapıcı projelere inşallah imza atılacaktır” dedi.

Anavatan Partisi’nin bu kararı, Cumhur İttifakı’nın Muğla’daki seçim stratejilerine de olumlu yansıyacağa benziyor. Aday Prof. Dr. Aydın Ayaydın ise, Anavatan Partisi’nin desteğinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Bu birliktelikle Muğla için daha fazlasını başaracağımıza inancım tam. Anavatan Partisi’nin tecrübesi ve desteği, projelerimizi daha ileriye taşıyacak” şeklinde konuştu.

Anavatan Partisi nden Mugla da Cumhur Ittifaki na Tam Destek1