Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Ankara Kuyumcular Odası’ndan Vali Ercan Topaca’ya ziyaret

Ankara Kuyumcular ve Saatçiler

Ankara Kuyumcular ve Saatçiler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hasan H. Çavuşculu, beraberindeki Oda yöneticileri ile birlikte Ankara Valisi Ercan Topaca’yı makamında ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Oda Başkanı Çavuşculu, Vali Topaca’ya Oda çalışmaları ve sektördeki genel durum hakkında bilgi verdi,  Kuyumculuk sektöründe faaliyet gösteren üyelerinin çeşitli konularda yaşadıkları sorunları ve bunların  giderilmesi hususunda talep ve önerilerini dile getirdi.

Oda Başkanı Çavuşculu, konuşmasının devamında, kendilerine gösterilen yakın ilgi ve alakalarından dolayı Ankara Valisi Ercan Topaca’ya teşekkür etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Topaca da esnaf ve sanatkarların ekonomik kalkınmanın en önemli unsurlarından olduğunu, bu çerçevede her zaman esnaf ve sanatkarlara yardımcı olmak adına gerekli hassasiyeti gösterdiklerini dile getirdi.

Oda Başkanı Çavuşculu’nun dile getirdiği Kuyumcuların sorun ve taleplerinin en kısa zamanda değerlendirmeye alınarak giderilmesi için yetkililere talimat veren Vali Topaca, karşılıklı anlayış, işbirliği, diyalog ve ortak akıl çerçevesinde çalışmayı esas alacaklarını, bu şekilde tüm sorunların üstesinden gelinebileceğini kaydetti.

132317 k2