Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Ankara Seçim Sonuçları Açıklandı Mı?

Ankara seçim sonuçları açıklandı mı? Ankara 2024 seçim sonuçları. Sonuçlar ne zaman açıklanmaya başlayacak?

Ankara seçim sonuçları açıklandı
67 / 100

Ankara son dakika seçim sonuçları açıklandı mı? Sonuçlar ne zaman açıklanmaya başlayacak? Ankara 31 Mart 2024 seçim sonuçları açıklandı mı? Ne zaman açıklanacak? İlk seçim sonuçları belli oldu mu? Ankara’da seçimi kim kazandı? Ankara’yı kim kazandı? Ankara’da kim önde? Mansur Yavaş mı? Turgut Altınok mu? Tüm bu soruların cevapları sandıkların kapanması ile birlikte vatandaşlar tarafından arama motorlarında yoğun bir şekilde aranmaya başladı.

Yerel seçimlerde oylar vatandaşlar tarafından kullanıldı. Ankara, seçim sonuçları en çok merak edilen illerin kuşkusuz başında geliyor. Kıyasıya bir rekabetin beklendiği Ankara’da seçimi kim kazanacağı büyük merak konusu olmuş durumda.

Şu anda seçim sonuçları seçim yasakları bulunduğu için açıklanmıyor. Oy sayımları devam ediyor. Hangi adayın yüzde kaç oy aldığı henüz belli değil. Sayımın sabaha kadar sürmesi bekleniyor. Kesin seçim sonuçları YSK tarafından açıklanıyor. Onun öncesinde siyasi partiler ve haber ajansları, haber siteleri ve televizyon kanalları gibi yayın organları tarafından seçim sonuçları duyuruluyor. Saat 21:00 itibarı ile YSK seçim yasaklarını genelde kaldırıyor. Bu saatten daha erken bu yasağın kalktığı da önceki seçimlerden biliniyor. Yasaklar kalktığı andan itibaren yazımızı güncelleyeceğiz.

AK Parti – Turgut Altınok:
CHP – Mansur Yavaş:
İYİ Parti – Cengiz Topel Yıldırım:
DEM Parti – Gültan Kışanak:
Yeniden Refah Partisi – Suat Kılıç:
Zafer Partisi – Hüseyin Bartu Soral:
Saadet Partisi – Cafer Güneş:
Memleket Partisi – Zafer Burak Hasar:
DEVA Partisi – Celal Mümtaz Akıncı:

ANKARA SEÇİM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ