Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Ankara’da Birlik Derneği Çubuk’ta

Ankarada Birlik Derneği Başkanı Bayram Mutlu, Yönetim Kurulu üyeleri ve dernek üyeleri ile Çubuk İlçesine ziyarette bulundu.

Ankarada Birlik Derneği Başkanı

Ankara’da Birlik Derneği, Çubuk Belediye Başkanı Dr Tuncay Acehan’ın daveti üzerine  Çubuk’a giderek Çubuk  Belediye Başkanı Dr. Tuncay Acehan görev  süresince yapmış olduğu hizmetleri Ankara’da Birlik Derneği heyetine tanıtımını yaptı.  Daha sonra heyet Çubuk  Karagöl  ziyareti yaparak yöresel  pazar yerinin gezilmesi ile  program sona erdi.

Ankarada Birlik Derneği Başkanı Bayram Mutlu, yaptığı açıklamasında Ankarada Birlik Derneği olarak bugün burada Çubuk belediye başkanımızın Çubuk’a kazandırmış olduğu Çubukabad Parkı, Canlı Hayvan Pazarı, Çifte Hamam,  Belediye Hizmet Binası, Kapalı Pazar yeri ve lojistik merkezi gibi bir çok  hizmeti yerinde gördük. Başkanımız bize tek tek gezdirdi ve nasil yapıldığıni anlattı. Özellikle  Çubukabad Parkı  130 bin m2 Alana kurulmuş  dev bir eser.. yine diğer  yapılanlarda birbirinden değerli  ve güzel  hizmetler Allah Başkanımızdan  razi olsun diyerek kendisine teşekkür etti.

Bayram MUTLU bugün dernek faaliyetlerimizden biri olan ilçelerimizi yakından tanıma adına yürüttüğümüz bir program gerçekleştirildi. Çubuk ilçemizi, yöresel ürünlerin satış yerlerini, yeni yapılan  Çubukabad Parkıni ve Doğa harikasi Karagöl’ü gezdik. 

Bu ziyaretin gerçekleşmesinde bizlere her türlü desteği sağlayan  ve bizleri misafir eden  Başta Belediye Başkanımız Dr. Tuncay Acehan Bey’e ve ekibine şahsım ve yönetimin adına teşekkür ediyorum dedi.