Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

ANKARA’NIN BAŞKENT OLUŞUNUN 95. YIL DÖNÜMÜNDE ANKARA’DA BİRLİK DERNEĞİNDEN DEV KONSER

Bayram Mutlu’nun Genel Başkanlığını

Bayram Mutlu’nun Genel Başkanlığını yaptığı Ankara’da Birlik Derneği Ankara’nın Başkent oluşunun yıl dönümünde Ankara Altınpark da  dev bir konser düzenledi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başlayan programda ilk sahneyi Ankaralı Sanatçı Anıl Aras aldı. Anıl Aras’ın seslendirdiği birbirinden güzel eserlerin ardından sanatçıya ve program sponsorlarına plaket takdim edildi.

Ankara’da Birlik Derneği Genel Başkanı Bayram Mutlu yaptığı konuşmada;
“Ülkesine, Milletine, Bayrağına ve Devletine bağlı insanların oluşturduğu, Hem Ankaralılar, hem Ankara’da yaşayan vatandaşlarımızın bir arada olduğu, bir sosyal yardımlaşma ve dayanışma derneği olmakla birlikte aynı zamanda da bir kent derneğidir. Derneğimizin kuruluş amacında yer aldığı gibi, zaman zaman hem Ankaralı hemşerilerimizin, hem de Ankara da yaşayan vatandaşlarımızın doğum, sünnet, asker uğurlaması, nişan, düğün gibi mutlu günlerinde, hastalık ve cenaze gibi acılı zamanlarında yanlarında olmaya  – bulunmaya gayret göstermekteyiz. Derneğimiz kimi zaman işçilerimiz, kimi zaman esnafımız, kimi, zaman sporcularımız, sanatçılarımız, bürokratlarımız, zaman zaman Belediye Başkanlarımız, milletvekillerimizle olmak üzere toplumun her kesimiyle bir araya gelerek toplum içindeki sorunları ilgili mercilere ileterek vatandaşlarımızın sorunlarına çözüm bulmaya çalışmaktadır. 2017 yılının Şubat ayında kurmuş olduğumuz Ankara’da Birlik Derneğimiz  bir buçuk yıllık bir zaman diliminde yapmış olduğu çalışmalar ve etkinlikler ile sürekli gündemde kalarak dernekler ve sivil toplum kuruluşları arasında ayrı bir heyecan yaratmıştır. İçinde bulunduğumuz haftanın 13 Ekim Ankara’nın Başkent oluşunun yıldönümü nedeniyle ve bir kent derneği olmamız hasebiyle Ankara da Birlik Derneği olarak, bugün burada Ankarada Birlik şöleni düzenledik sizlerin bu şölende güzel vakitler geçirmenizi hedefliyoruz. Bu gecenin tertip edilmesinde emeği geçenleri kutluyor katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum dedi”.

Ankara’da Birlik Gecesine, Dernek Kurucu Genel Sekreteri ve Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, BBP Ankara il Başkanı Mahir Alay,  Ak Parti Mamak Kurucu ilçe Başkanı Av. Ercan Kınacı , Ak Parti Altındağ Kurucu ilçe Başkanı ve Anfa Genel Müdürü Orhan Kaya , Ak Parti Mamak ilçe Başkanı M. Abdullah Özer, BBP Altındağ ilçe başkanı Ramazan Kılıç stk lar ve dernek yöneticileri ve üyeleri katıldı.
Sunuculuğunu Radyo Bankodan Efsane Hüseyinin yaptığı
Programda sırasıyla Anıl Araz, Seda Kara, Ömer Faruk Bostan, Veli Erdem KARAKÜLAH in sahne aldi. Program sanatçılara sponsorlara plaket  verilmesiyle son buldu.