Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

‘Ankara’ya değer katanlar ödüllendirildi”

GAZETECİLER’DEN BAŞKAN DEMİREL’E ÖDÜL

GAZETECİLER'DEN BAŞKAN DEMİREL'E ÖDÜL

Hatice ULUER HÖKELEKLİ/Ankara 

‘Ankara’ya Değer Katanlar’ ödül töreninde, Başkan Demirel’in ödülünü ATO Başkanı Baran verdi. Demirel de CHP Milletvekili Kuşoğlu’nun ödülünü verdi. Yaklaşan yerel seçimler öncesi Ak Partili, CHP’li ve MHP’li Ankaralı siyasetçileri bir araya getiren törene, birlik ve beraberlik görüntüleri damga vurdu.

Ankara Gazeteciler ve Yazarlar Derneği tarafından ‘Ankara’ya Değer Katanlar’ ödül töreni düzenlendi. Yaptığı hizmet ve yatırımlarla Ankara’nın gelişimine katkı sağlayanlar ödüllendirildi. Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, gerçekleştirmiş olduğu ‘Türkiye’de tek ve dünyaya örnek’ Engelsiz Yaşam Merkezi Projesi ile ödüle layık görüldü.

Başkan Enver Demirel’e plaketini Ankara Ticaret Odası Başkanı Gürsel Baran takdim etti. Başkan Demirel de Ankara’ya Değer Katanlar ödülüne layık görülen CHP Ankara Milletvekili Bülent Kuşoğlu’na plaketini verdi.

Başkan Demirel, Türkiye’nin en kapsamlı ve en modern engelsiz yaşam merkezini Etimesgut’ta hizmete açtıklarını ifade ederek, “Engellilerimizin ve ailelerimizin hayatlarını kolaylaştıran, yaşam kalitelerini artıran bu merkezimiz her yönüyle örnek bir tesistir. Hergün onlarca engellimize ve ailemize özel eğitim ve rehabilitasyon, hobi ve meslek edindirme kursları ve konaklama hizmeti veriyoruz. Merkezimiz, Ankara’ya değer katan önemli bir hizmettir. Bizleri ödüle layık gören sivil toplum kuruluşumuza teşekkür ediyorum” dedi.

Ankara Ticaret Odası (ATO) Meclis Salonu’nda düzenlenen törende, ATO Başkanı Gürsel Baran, MHP Ankara Milletvekili Yaşar Yıldırım, MHP Genel Sekreter Yardımcısı Fatih Çetinkaya, Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan’ın yanı sıra işadamları ve sanayicilere de ödül verildi. Dernek Başkanı Ömer Uzun, Ankara’yı her yönüyle daha çağdaş, daha yaşanabilir marka bir kent yapmak için gece gündüz çalışan yöneticilere teşekkür etti.