Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

ANKESOB Başkanı Yiğiner, Vali Şahin’e ziyarette bulundu

Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ANKESOB) Başkanı Mehmet Yiğiner, beraberindeki heyetle birlikte Ankara Valisi Vasip Şahin’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Başkan Yiğiner, Vali Şahin’e yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulunarak, başarılar diledi.

Ankara Esnaf ve Sanatkarlar

Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ANKESOB) Başkanı Mehmet Yiğiner, beraberindeki ANKESOB Yönetim Kurulu Üyelerinden oluşan heyetle birlikte Ankara Valisi Vasip Şahin’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ankara Valiliğinde gerçekleşen ziyarette ANKESOB Başkanı Mehmet Yiğiner Ankara’ya atanmasından dolayı Vali Şahin’e hayırlı olsun dileklerini ileterek, ANKESOB çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Başkan Yiğiner, konuşmasında ANKESOB’un 112 meslek odası ve üye esnaf ve sanatkar sayısı basımından Ankara’nın en büyük sivil toplum örgütü olduğunu belirterek, “Bizim varlık nedenimiz, mensubu olduğumuz esnaf ve sanatkar teşkilatımızın, temsil ettiğimiz meslek odalarımızın,  üyelerimizin hakkını, hukukunu korumak ve kollamaktır. Ahilik teşkilatımızın bugünkü temsilcileri; ekonominin lokomotifi, toplumun can damarı esnaf ve sanatkarımız, her zaman devletinin ve milletinin yanında olmuştur. İnşallah bundan sonra da aynı şekilde devletimizin ve milletimizin yanında olmaya, esnaf ve sanatkarlar olarak üretmeye ve hizmet vermeye devam edeceğiz. Allah size, Ankara’mıza  hayırlı hizmetler etmeyi nasip eylesin.” dedi.

Heyette bulunan ANKESOB yöneticileri de kendilerini tanıtarak yürüttükleri çalışmalar ve sektörleri hakkında Vali Şahin’e bilgi verdi.

Ankara Valisi Vasip Şahin de, Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ANKESOB) heyetinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdiği konuşmasında  esnaf ve sanatkarların sosyal hayatın omurgası ve ekonominin temel direği olduğunu belirterek, hep birlikte Ankara’ya en iyi hizmeti vermek için çalışacaklarını söyledi.