Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

ANTALYA GAZİPAŞA BELEDİYE BAŞKANI MEHMET ALİ YILMAZ, ESNAF ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, 31 Mart yerel seçimleri kapsamında seçim çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor.

Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet

Başkan Yılmaz’a ziyaretleri sırasında; CHP Gazipaşa İlçe Başkanı Fahri Oğuz, CHP İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, CHP Kadın ve Gençlik Kolları Üyeleri ve Belediye Meclis Üyesi Aday adayları eşlik ediyor. Gazipaşa Sanayi Bölgesindeki iş yerlerini tek tek dolaşan Başkan Yılmaz ve beraberindeki heyet günün ilk ışıklarında esnafla buluştu. Esnafın sorunlarını tek tek dinleyen ve taleplerini not aldıran Başkan Yılmaz, esnafın beklentilerini ve ihtiyaçlarını yakından takip ediyor.

 

BASKAN 2

 

BASKAN 3

BAŞKAN YILMAZ, SANAYİ ESNAFINI ZİYARET ETTİ
Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, ilçenin her noktasında esnaf ve vatandaşla bir araya gelmeye devam ediyor. Ziyaretlerine ara vermeden devam eden Başkan Yılmaz, Gazipaşa’nın ekonomik hayatında önemli bir rol oynayan Sanayi Bölgesinde hizmet veren esnafları ziyaret etti. Sanayi esnafı tarafından ilgiyle karşılanan Başkan Yılmaz, ziyaret kapsamında esnafın talep, öneri ve sorunlarını dinledi, esnafla sohbet etti

 

BASKAN 7

 

BASKAN 5

BAŞKAN YILMAZ, PROJELERİNİ ANLATTI
Gazipaşa Sanayi bölgesinde hizmet veren esnafa ziyareti sırasında projelerinden bahseden Başkan Yılmaz, “Gazipaşa Sanayi Bölgesi, ilçemizin ekonomik dinamizminde önemli bir yere sahiptir. Esnafımızın sorunlarına çözüm bulmak ve iş birliğimizi güçlendirmek amacıyla buradayız. Esnafımızın her zaman yanında olduk ve onların destekçisi olmaya devam edeceğiz” dedi. Başkan Yılmaz, Gazipaşa’nın ekonomik kalkınması ve işletmelerin desteklenmesi için projelerini anlatarak, esnaflarla iş birliğini güçlendirmeye ve diyaloğu sürdürmeye önem verdiğini vurguladı.

BASKAN 1

 

BASKAN4

Başkan Yılmaz’ın Gazipaşa Sanayi Esnafı ziyareti, esnaf ve ilçe sakinleri tarafından olumlu bir şekilde karşılandı. Ziyaretin ardından esnaflar Başkan Yılmaz’a teşekkür ederek, ilçenin gelişimi için yapılan çalışmalara verdikleri destekten dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler.

BASKAN 8