Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

ANTALYA GAZİPAŞA BELEDİYE BAŞKANI MEHMET ALİ YILMAZ, TANITIM VE BİLGİLENDİRME TOPLANTISI DÜZENLİYOR

Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, beş yılın çalışmalarını ilçe halkına daha kapsamlı anlatmak için tanıtım ve bilgilendirme toplantısı düzenleyecek. Tanıtım ve bilgilendirme toplantısı, 16 Şubat Cuma Günü, saat 14.30’da Antalya Büyükşehir Belediyesi Gazipaşa Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek.

Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet

TOPLANTIMIZA TÜM HALKIMIZI BEKLİYORUZ

Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, ilçenin beş yıllık süreçte kazanılan hizmetlerinin tanıtılacağı bir toplantı düzenleneceğini duyurdu. Yılmaz, tüm ilçe halkını bu önemli etkinliğe katılmaya çağırdı.

Başkan Yılmaz’ın yaptığı açıklamaya göre, toplantıda Gazipaşa Belediyesi’nin ilçeye sağladığı hizmetler detaylı bir şekilde ele alınacak. Yılmaz, konuşmasında şunları dile getirdi: “Sevgili Hemşehrilerim, beş yıl boyunca yürüttüğümüz hizmetlerin detaylı bir şekilde ele alınacağı bir tanıtım ve bilgilendirme toplantısı düzenliyoruz. Bu toplantıda, ilçemizin kazanımlarını sizlerle paylaşmak istiyoruz. Gazipaşa’mızın her bir köşesine dokunan, yaşam kalitesini artıran ve gelecek nesillere daha yaşanabilir bir çevre bırakmayı amaçlayan çalışmalarımızı sizlere sunmak için hazırlıklarımızı tamamladık.”

Başkan Yılmaz, Gazipaşa halkının desteğinin ve katkısının önemine vurgu yaparak, toplantıya katılımlarını beklediklerini ifade etti. “Yaptığımız her hizmetin arkasında siz değerli halkımızın desteği ve katkısı olduğunu unutmuyoruz. Sizlerin de katılımıyla gerçekleştireceğimiz bu toplantıda, birlikte geçtiğimiz bu beş yılda neler yaptığımızı ele alacağız. Tüm Gazipaşa halkını, 16 Şubat Cuma günü, Antalya Büyükşehir Belediyesi Gazipaşa Kültür Merkezi’nde gerçekleştireceğimiz Tanıtım ve Bilgilendirme toplantısına davet ediyorum” dedi.