Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Araç Ak Parti Belediye Başkan Adayı Süleyman Yazkan: “Benim doğduğum ve büyüdüğüm şehre bir vefa borcum var”

Araç Ak Parti Belediye Başkan Adayı Süleyman Yazkan seçim çalışmalarına başladı. Süleyman Yazkan, “Araç ilçemizde duraklama dönemi sona erecek. Araç, Türkiye Yüzyılı’nın parlayan ilçesi, ışıldayan yıldızı olacak” dedi.

Araç Ak Parti Belediye

Yerel seçimlerin yaklaşması ile Türkiye’nin her yerindeki belediye başkanlığı adayları seçim çalışmalarına başladı. Adaylar mahalle mahalle, sokak sokak, kapı kapı gezerek vatandaşlarla buluşuyor ve onların hem sorunlarını dinleyip hem hatırlarını soruyor. Mevcut sorunları nasıl çözeceklerini de halka anlatmaya çalışıyor.

suleyman yazkan3

Yerel seçim heyecanın en yoğun yaşandığı yerlerden birisi de Kastamonu’nun Araç ilçesi. Araç’ta Ak Parti’nin adayı ilçenin tanınmış bir ailesinden gelen Süleyman Yazkan. Adaylığı açıklandığı andan itibaren Süleyman Yazkan seçim çalışmalarına başladı. Aslında geçmişten beri ilçenin sorunlarını bilen Süleyman Yazkan adaylığı kesinleşmeden önce de bir süredir aslında seçim çalışmaları kapsamında ilçede halkın nabzını tutuyordu. Adaylığı açıklandığı ilk andan itibaren de Süleyman Yazkan yoğun bir çalışma sürecine girdi. İlçede tek tek halkın elini sıkıp sorunlarını daha yoğun bir şekilde dinlemeye başladı ve çözüm projelerinden bahsetti.  Süleyman Yazkan sosyal medya hesabından da bir paylaşım yaparak süreçle ilgili genel bazı tespitler ve çözümler hakkında konuştu. Paylaşımında şu sözlere yer verdi;

Kastamonu Araç İlçemiz için bu yola çıktık

“Benim doğduğum ve büyüdüğüm şehre bir vefa borcum var”

Değerli ARAÇ hemşehrilerim, kıymetli yol ve dava arkadaşlarım;
Sizlerin teveccühü ile,
AK Partimizden 31 Mart 2024’te yapılacak yerel seçimlerde Araç İlçemiz için Belediye Başkan Adayı oldum.
Adaylık ile “Bismillah” dediğimiz ilk günden itibaren tüm hemşehrilerimiz bilmelidir ki; Araç İlçemizde duraklama dönemi sona erecek. Araç, Türkiye Yüzyılı’nın parlayan ilçesi, ışıldayan yıldızı olacak.
Bizim gayemiz, niyetimiz Araç’ımızı her alanda ileriye taşımaktır. İnşallah eser ve yatırımlarımızla Araç’ımızı ihya ve inşa edeceğiz.
Niyet hayır, akıbet hayır diyerek bu yola koyulduk.
Ben ilçemde gücüm yettiğince hiç bir babanın hiç bir ananın evlat hasreti torun hasreti çekmesin istiyorum evladım aç mı tok mu üstünü örttü mü uyurken diye düşünmesin istiyorum ben bir mücadeleyi başlatıyorum bunu tüm Araç hemşerilerimin desteği ile başarabiliriz
Aziz şehrimizde hep birlikte yeni bir destan daha yazacağız.
Şehrimizin ve insanımızın sorun ve taleplerinin her birini biliyor, her zaman olduğu gibi bugün de farkındayız. Sözümüz sözdür; Türkiye Yüzyılının heyecanıyla Araç’ımızı yeni bir soluk getireceğiz.
Çıktığımız bu yolda Allah’ın izni, Araç ‘lı hemşehrilerimizin desteğiyle hep birlikte zafere ulaşacağız.
Çünkü inanıyoruz ki; Araç Bilir, Gerçek Belediyecilik AK Parti’dir.
Bu düşünceler ile aziz hemşehrilerimizi sevgi, saygı ve muhabbetle selamlıyorum.”

suleyman yazkan

suleyman yazkan2

suleyman yazkan arac