Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

KENDİ ARACINA CEZA KESTİ! VATANDAŞTAN ARACINA AKIL ALMAZ CEZA

Antalya’da bir vatandaş kendi aracına ağır bir ceza kesti.

Antalya’da bir vatandaş kendi

Antalya’nın Alanya ilçesindeki bir vatandaş kendi aracına ceza kesti. Kaza yapan otomobiline verdiği ceza şekliyle de görenleri hayrete düşürdü.

Alanya’da kaza yaptığı otomobiline ceza kesmek isteyen vatandaş akıllara hiç gelmeyecek bir yönteme başvurdu ve aracını astı. Araç sahibi Mehmet Aydın, sürekli kazaya karışması nedeniyle böyle bir yönteme başvurmuş.

Önce otomobilinin cezasını kafasında belirleyen vatandaş, otomobilini asmaya karar verdi. Sonrasında ise vinç yardımıyla iki katlı müstakil evinin çatısından halatla aracını otomobilini dışına astı. 32 yaşında ve 1000 kilo ağırlığında olan aracın duvarda asılı olarak durması ilginç bir görüntü yarattı. Otomobilin ön kısmı yukarıda olduğu için uzaktan bakıldığında sanki duvara yukarı bir araba çıkıyormuş gibi göründü.

GÜLSEK Mİ? AĞLASAK MI?

Antalya’da bir vatandaş sürekli kazaya karıştığını iddia ettiği aracına ceza vermek için otomobilini terasından aşağı astı. Görenler bu durumu farklı bakış açıları ile yorumladı. Kimisi aracını cezalandıran vatandaşa gülerken, kimisi de eleştiri yağmuruna tuttu.