Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

ASKİ SPOR TAM GAZ…

-ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASKİ SPOR, TÜRKİYE ŞAMPİYONASI HAZIRLIKLARINA HAFTANIN 6 GÜNÜ, 4 SAAT YAPILAN ANTRENMANLARLA HAZIRLANIYOR

-ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI DOÇ. DR. MUSTAFA TUNA, ASKİ SPORLU GÜREŞÇİLERİN ANTRENMANINA BAKLAVA GÖNDERDİ

-ASKİ SPOR BAŞKANI MEHMET GENÇ, “TÜRK SPORUNUN LOKOMOTİFİ GÜREŞ, TÜRK GÜREŞİNİN LOKOMOTİFİ DE ASKİ SPOR” DEDİ

-TÜRKİYE ŞAMPİYONASI, GREKOROMEN STİLDE 4-7 OCAK TARİHLERİ ARASINDA BURSA’DA, SERBEST STİLDE İSE 9-13 OCAK TARİHLERİ ARASINDA ÇORUM

-ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASKİ

Ankara Büyükşehir Belediyesi ASKİ Spor Güreş Takımı, elde ettiği 9. Serbest Güreş Süper Ligi Şampiyonluğu sonrasında düzenlenecek Türkiye Şampiyonası hazırlıklarına hız kesmeden devam ediyor.

 

TÜRK GÜREŞİNİN LOKOMOTİFİ ASKİ SPOR

         Serbest stilde 9. lig şampiyonluğu ile Türkiye’de en fazla şampiyon olan takım olduklarının altını çizen ASKİ Spor Başkanı Mehmet Genç, şu bilgileri verdi:

“Dünyanın en iyi güreşçileri, Türkiye’nin en iyi antrenörleri bizde. Türk sporunun lokomotifi güreş, Türk güreşinin lokomotifi de ASKİ Spor. Rio Olimpiyatları’nda ülkemizin kazandığı tek altın madalya var. O da güreşte bizim kaptanımız Taha Akgül tarafından kazanıldı. ASKİ Spor’da serbest güreş ve grekoromende 10 sıklet var. 10 sıkletin 6 tanesi ASKİ Spor’da. Milli takımın her 2 branşta da yüzde 60’ını biz oluşturuyoruz.”

 

BAŞKAN TUNA’DAN ŞAMPİYONLARA BAKLAVA