Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Aytekin Şenlikoğlu, Yeniden Belediye Başkanı adayı

Giresun’un sevilen isimlerinden biri olan Aytekin Şenlikoğlu, kentin yönetiminde tekrar söz sahibi olmak için adaylığını resmi olarak açıkladı.

Giresun'un sevilen isimlerinden biri

Giresun’un sevilen isimlerinden biri olan Aytekin Şenlikoğlu, kentin yönetiminde tekrar söz sahibi olmak için adaylığını resmi olarak açıkladı. Giresun Belediye Başkanlığı için Ak Parti’nin güçlü adaylarından biri olarak gösterilen Şenlikoğlu, yerel halkın desteğini kazanmayı hedefliyor.

Aytekin Şenlikoğlu, bugün düzenlediği basın toplantısında, Giresun’un geleceği için kararlılığını ve vizyonunu vurgulayarak belediye başkanlığına adaylığını açıkladı. Şehirdeki sorunlara ve ihtiyaçlara odaklanan Şenlikoğlu, kapsamlı projeler ve çözüm önerileri sunmayı taahhüt ediyor.

Şenlikoğlu’nun belediye başkan adaylığı, Giresun’un yerel siyaset sahnesinde büyük bir heyecan yarattı. Şehrin sosyal, kültürel ve ekonomik kalkınmasına katkıda bulunmayı hedefleyen Aytekin Şenlikoğlu’nun, seçim kampanyası boyunca nasıl bir yol haritası çizeceği ve Giresun’a neler vaat edeceği merakla bekleniyor.