Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Ahmet Akın, mazbata töreninin ardından görevini devraldı

11 / 100 BALIKESİR__CHP
11 / 100

BALIKESİR__CHP Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın, mazbata töreninin ardından görevini devraldı.  Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nde gerçekleştirilen devir teslim töreninde görevi Yücel Yılmaz’dan devralan Başkan Ahmet Akın  Balıkesir’de tüm partiler Kuvayi Milliye İttifakı’nda birleşti. Bu seçimin kaybedeni yok. Çünkü tüm Balıkesir kazandı. Şimdi Balıkesir’i Türkiye’nin parlayan yıldızı yapmak için gece gündüz demeden arı gibi çalışma zamanı” dedi.

 

IMG 20240403 WA0026

Bu zaferin sahipleri olan Cumhuriyet Halk Partili kardeşlerimin yanı sıra Balıkesir’de kurduğumuz Kuvayi Milliye Ittifakı’na gönül veren AK Parti’li, MHP’li, İyi Parti’li, Saadet Partili, Demokrat Partili, DEVA Partili, Gelecek Partili kardeşlerime ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Seçim sonuçları bize gösterdi ki Balıkesir’de tüm partiler Kuvayi Milliye İttifakında birleşti. Bu seçimin kaybedeni yok. Çünkü tüm Balıkesir kazandı. Şimdi Balıkesir’i Türkiye’nin parlayan yıldızı yapmak için gece gündüz demeden arı gibi çalışma zamanı. Kampanyamın ilk gününden bu yana söylüyorum. Makamda oturup tebrik kabul eden belediye başkanı olmayacağım.

ab116790 e0b5 4062 8bbe a2c6911380c6 1 scaled

 

Öncelikle sözüm verdiğimiz çalışmaları başlatıp tüm ilçelerimize teşekkür ziyaretleri yapacağım. Siyasete girdiğim günden bu yana nasıl sizlerle iç içe olduysam bundan sonra da aynı şekilde bundan sonra da aynı şekilde devam edeceğim. Gönüller yapacağız, gönülleri yapa yapa, birleşe birleşe kazandığımız bu ittifakı büyüteceğiz.

Önemli olan eşit hizmet ve temiz siyaset. Bugün itibariyle Balıkesir’e barış, adalet ve huzur hakim olacak.”ifadelerini kullandı.