Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Baran, Kurban Bayramı Mesajı Yayınladı

Çorum SMMM Odası Başkanı

Çorum SMMM Odası Başkanı Ceyhan Baran, Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.
Baran mesajında, “Bayramlar sevgi, saygı, yardımlaşma, dayanışma ve hoşgörü bağlarının güçlendiği; insanlar arasındaki birlik ve kardeşlik duygularının pekiştiği; dargınlık ve kırgınlıkların yerini barış ve muhabbete bıraktığı özel günlerdir” dedi.

Ceyhan Baran, “Toplumsal birliği sağlayan değerlerin hatırlandığı, güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı, insanlar arasında karşılıklı sevgi ve saygının geliştiği, dostluk ve kardeşlik hislerinin güçlendiği bu özel günlerde; bayramın hatırlattığı güzel değerlerin sadece bayram günleri ile sınırlı kalmamasını yılın tüm günlerinde yaşanmasını temenni ediyorum.

Bayramlar sosyal dayanışmayı ve halkımızın yardımlaşma duygularını da perçinlemektedir. Bireyleri birbirine yakınlaştıran, sıkıntılarından uzaklaştırıp hayatlarına umut ve sevgi aşıladığı gibi, günlük yaşam içerisinde yeteri kadar hayatımıza yansıtamadığımız paylaşma, ziyaret etme, gönül alma gibi duyguları doyasıya yaşamamız için de önemli bir fırsattır. Bu duygu ve düşüncelerle;  Kurban Bayramı’nın ülkemize, milletimize   huzur, barış ve kardeşlik getirmesini diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum” açıklamalarında bulundu.