Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Başkan Ali Kılıç Görevinin Son Resmi Günü’nde de Açılış Yaptı

Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç yerel seçimlere girerken gorevinin son resmi gününde de , Termespor Sosyal Tesisleri’nin açılış programında yer aldı

Terme Belediye Başkanı Ali
8 / 100

Başkan Ali Kılıç Görevinin Son Resmi Günü’nde de Açılış Yaptı

Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç yerel seçimlere girerken gorevinin son resmi gününde Termespor Sosyal Tesisleri’nin açılış programında yer aldı. Terme Belediyesi resmi sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi;

Bugün bir hayalin gerçekleştiğine ve Vefanın ne güzel birşey olduğuna şahit olduk.

71 yıllık tarihe sahip Termespor’umuzun yıllardır kurduğu hayali gerçekleştirmenin gururunu yaşadık. Efsane Başkan Hüseyin Kambur’un adını da yaşatarak, Terme Belediyesi Termespor Hüseyin Kambur Sosyal Tesisleri’nin açılışını hep birlikte gerçekleştirdik. Termespor’umuzun Sosyal tesislerimizin yanında yer alan kapalı halısaha, Voleybol, Basketbol, Tenis sahaları ve kaykay pisti hemşehrilerimize hizmet verecek. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. İlçemize ve hemşehrilerimize hayırlı olsun.

 

1711748355151 1711748353337 1711748351580 1711748349713

Başkan Kılıç’tan son mesai gününde görkemli açılış

Terme’de yıllardır kurulan hayal gerçek oldu

Terme Belediye Başkanı Ali kılıç, 5 yıllık başkanlık döneminin son resmi mesai gününde yıllardır tüm şehrin hayalini kurduğu Termespor Sosyal Tesisleri’nin açılışını ve Terme Makina Sanayi Ortak Kullanım Atölyesi’nin tanıtım programını gerçekleştirdi.

——————-

Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, Termespor’un yıllardır özlemini çektiği Terme Belediyesi Termespor Hüseyin Kambur Sosyal Tesisleri’nin açılışını ve Cazibe Merkezleri Destekleme Programı Terme Makina Sanayi Ortak Kullanım Atölyesi’nin tanıtım programını gerçekleştirdi.

TERMESPOR EN BÜYÜK EKSİĞİNE KAVUŞTU

71 yıllık tarihi ile şehrin en büyük sevdası olan Termespor yıllardır hayalini kurduğu tesislere Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç’ın yatırımları sayesinde kavuştu. Bugün açılışı gerçekleştirilen tesislere Termespor’un 2022 yılında vefat eden efsane başkanı Hüseyin Kambur’un ismi verildi.

Termespor Başkanı Ahmet Şahin ise, “Termespor’umuz şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerlerken, yıllardır eksikliğini çektiği tesiselere Belediye Başkanımız Sayın Ali Kılıç sayesinde kavuştu. Kendisine ve emeği geçen herkese tüm Termespor camiası ve taraftarları adına teşekkürü borç biliyorum.” diye konuştu.

TESİSLERE EFSANE BAŞKAN HÜSEYİN KAMBUR’UN ADI VERİLDİ

Açılış töreninde Kambur Ailesi adına konuşan Yavuz Kambur, “Hepimizin büyüğü Terme’nin efsanesi Büyük Başkan Hüseyin Kambur’un adının bu tesiste yaşatılmasında Başta Belediye Başkanımız Ali Kılıç olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

BUGÜN BİR HAYALİ GERÇEKLEŞTİRMENİN GURURUNU YAŞIYORUZ

Bugün bir hayalin gerçekleştiğine ve vefa’nın ne güzel birşey olduğuna şahit oluyoruz diyerek sözlerine başlayan Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, “Yüreğinde Termespor sevdası olan herkesin hayali bugün gerçekleşti. Termespor bu şehrin en büyük değeri, bu şehrin en kıymetlisi, 71 yıllık tarihe sahip kulübümüz hak ettiği tesislere kavuştu. Tesisin açılışını yapmakta başkanlık dönemimizin son mesai gününde bize nasip oldu. Termespor’a kuruluşundan bugüne emeği geçen herkese şükranlarımı sunuyorum. Göreve geldiğimiz ilk günden bu zamana kadar Halka hizmet Hakk’a hizmettir düsturuyla ilçemize hizmet için azimle istikrarla çalışmalarımızı sürdürdük. Emeklerimizin meyvelerini görmek bizleri gururlandırıyor. Bu alanda sadece Termespor’umuzun Sosyal tesislerinin yanında kapalı halısaha, Voleybol, Basketbol, Tenis sahaları ve kaykay pisti hemşehrilerimize hizmet verecek. İlçemize ve hemşehrilerimize hayırlı olsun.” diye konuştu.

CAZİBE MERKEZİ TANITIM TOPLANTISI

Termespor Tesislerinin açılışı sonrası gerçekleştirilen Cazibe Merkezleri Destekleme Programı Terme Makina Sanayi Ortak Kullanım Atölyesi’nin tanıtım programını da gerçekleştiren Başkan Kılıç, burada yaptığı konuşmada da “Terme Makine Sanayi Ortak Kullanım Tesisi Projesi ilçemizin makine sanayisinin eksik olan birçok imkanı esnafımızın ayağına getirerek, ortak kullanımına sunduk.10 milyon TL’si hibe, 10 milyon TL’si eş finansman olmak üzere yaklaşık 20 milyonluk bir yatırım yaptık. Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı’nın (OKA) koordinasyonunda ilerleyen tesisteki tüm makine ve ekipmanlar alındı. Makine üreticilerimiz ve sanayi esnafımız teknolojik birçok imkana daha kolay ulaştı. Şehir dışından aldığı birçok hizmeti buradan almaya başladı. İlçemizde ve komşu ilçelerde üretilen tüm tarım makinaların boyaması, kumlaması, sacların kesilmesi, işlenmesi ve tarım aletlerinin bilgisayar destekli tasarlanması artık ortak kullanım tesisinde yapılıyor. Daha kolay ve fazla üretimin önünü açarak, ilçemizin istihdamına katkı sağlıyoruz. Terme Belediyesi olarak, ilçemizi daha da ileriye taşıyacak projelere öncülük etmenin gururunu yaşıyoruz. Terme Birlik Makina A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Yılmaz’a, Terme Esnaf Odası Başkanı Barış Aktepe ve yönetim kuruluna, şirket ortaklarına teşekkür ediyor, ilçemize hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Açılış ve tanıtım törenine Terme Kaymakamı Metin Maytalman, Cumhuriyet Başsavcısı Seçkin Şahan, Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı (OKA) Genel Sekreteri Mehlika Dicle, Terme TSO Başkanı Ahmet Ekmekçi, Termespor Başkanı Ahmet Şahin, Termespor yönetim kurulu üyeleri, futbolcuları, teknik heyeti, protokol üyeleri, siyasi parti temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

1711748347921 1711748346147 1711748344425 1711748342601 1711748340865 1711748339119 1711748336924 1711748331262 1711748329350 1711748327588 1711748325616