Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Başkan Beyoğlu “Cumhurbaşkanımız En İsabetli Kararları Verecektir”

Ak Partili belediye başkan adayları için istişare toplantısı gerçekleştiren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, teşkilatların yanı sıra mevcut belediye başkanlarıyla da görüşmeler gerçekleştirerek fikir ve önerilerini dinledi.

Ak Partili belediye başkan

BAŞKAN BEYOĞLU, ANKARA’DA AK PARTİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI İSTİŞARE TOPLANTISI KATILDI
Partisinin belediye başkan adayları için istişare toplantısı gerçekleştiren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, teşkilatların yanı sıra mevcüt belediye başkanlarıyla da görüşmeler gerçekleştirerek fikir ve önerilerini dinledi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşen Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu,”Sayın Cumhurbaşkanımız istişareye büyük önem veren bir lider. En doğru kararı vereceklerdir. ” diye konuştu.

1703750649994 1703750647851 1703750642429 1703750645934 1703750640485
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan katılımıyla Ankara’da gerçekleşen AK Parti’nin belediye başkan adayları istişare toplantısına Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu da katıldı.
Toplantı sırasında Cumhurbaşkanı Erdoğan’la görüşme imkanı bulan Başkan Beyoğlu, toplantının son derece verimli geçtiğini söyledi.IMG 20231227 WA0020

“Cumhurbaşkanımız En İsabetli Kararları Verecektir
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın istişareye büyük önem veren öngörüsü yüksek bir devlet ve siyaset adamı olduğunu belirten Başkan Beyoğlu,”Ömrünün tamamını siyaset ve devlet adamı olarak geçiren, girdiği bütün seçimleri kazanarak Türk siyasetinde rekor kıran bir liderimiz var. Cumhuriyet tarihinin en büyük hizmetlerini kazandıran, gecesini ve gündüzünü millete hizmet için adayan Cumhurbaşkanımız engin tecrübesiyle her zamanki doğru ve isabetli kararlar verecektir. Bize düşen Cumhurbaşkanımızın liderliğinde bu davaya hizmet etmektir.”diye konuştu.