Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Başkan Demirel, Etimesgut’a hizmet eden başarılı gençleri ödüllendirdi

ETİMESGUTLU GENÇLER KIŞ KAMPINDA

Etimegut Belediye Başkanı Enver Demirel, yıl boyunca bir çok sosyal sorumluluk projesi ve kültürel etkinlik gerçekleştirerek, Etimesgutlu gençlerin sosyal gelişimine ve toplumla kaynaşmasına katkı sağlayan Etimesgut Belediyesi Gençlik Meclisi’ni kış kampıyla ödüllendirdi.

ETİMESGUTLU GENÇLER KIŞ KAMPINDA

Etimegut

Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, Etimesgut  Kent Konseyi Gençlik Meclisi üyesi 100 genci, belediye yetkililerinin nezaretinde, Kastamonu Daday’a geleneksel kış kampına gönderdi. 4 günlük kamp boyunca gençler hem dinleniyorlar hem de kişisel gelişimlerine katkı sağlayacak aktivitelere katılıyorlar. Göl yürüyüşü, çiftlik ve çevre gezisi yapan gençlerin programları arasında binicilik, skeç ve tiyatro gösterileri de bulunuyor. Kampta, öğrenciler birbirleriyle kaynaşarak, yeni arkadaşlıklar kuruyorlar.

 

GENÇLERE TAVSİYELER

Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, Etimesgut Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi’nin Türkiye’nin en aktif, en başarılı gençlik meclisleri arasında yer aldığını belirterek, “Belediye olarak gençlerimizin kendilerini her alanda geliştirmelerine, sosyalleşmelerine katkı sağlıyoruz. Açtığımız kütüphanelerimizle onlara nezih, huzurlu bir ortamda ders çalışma imkanı sunarken, düzenlediğimiz gezilerle de enerji depolamalarına, kendilerini yenilemelerine imkan sağlıyoruz” dedi.