Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

BAŞKAN ERCAN SİNCAN’DA GÖNÜLLERİ FETHEDİYOR

Sincan’ı mahalle mahalle gezerek gönül belediyeciliğinin en güzel örneğini veren Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan yüzleri güldürecek projelerle yoluna devam ediyor. Vatandaşlara yeni dönem yatırımlarını ve gelecek vizyonunu anlatan Başkan Ercan, seçim otobüsünden halkı selamlayarak Sincanlılarla kucaklaşıyor. Başkan Ercan, kırsal mahallelerde de vatandaşlarla bir araya gelmeye özen gösteriyor.

Sincan’ı mahalle mahalle gezerek

Her fırsatta esnaf ziyaretleri ve vatandaş buluşmaları gerçekleştiren, dev projelere imza atan Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan gerçek belediyecilik anlayışıyla, yeni dönem için ortaya koyduğu dev projelerle hız kesmeden yoluna devam ediyor.

“Belediyecilik sadece çevre düzenlemesi, park alanları, sosyal yardımlar yapmak değil, gerçek belediyecilik tüm bunların yanında kalplere de dokunabilmektir” diyen Başkan Ercan, seçim otobüsü ile de şehir turu attı. Yol güzergâhında kendisini selamlayanları gören Başkan Ercan kayıtsız kalmadı, otobüsten inerek vatandaşla kucaklaştı, hasbihal etti. Başkan Ercan çocukları da unutmadı, çeşitli oyuncaklarla yüzlerini güldürdü.

Törekent Mahallesinde pazar yerine bir ziyaret gerçekleştiren Başkan Ercan, esnaf ve alışveriş yapan vatandaşlarla sohbet etti, “hayırlı iftarlar” diledi. Başkan Ercan miniklerle de özel olarak ilgilendi.

Kültür Evi’nde Ankara Berberler Odası üyeleri ve ilçedeki berber esnafı ile orucunu açan Başkan Ercan’ın iftar sonrası durağı ise Alcı Mahallesi oldu. Alcı Mahallesi sakinleri ile çayını yudumlayan Başkan Ercan, “Hemşehrilerimizin fikir ve önerileriyle Sincanımızı güzelleştiriyoruz” diyerek yeni dönem projeleri ile ilgili de fikir teatisinde bulundu.

baskan pazar yeri alci mahallesi sakinleri ile bulusma