Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Başkan Ergün, vatandaşlara hayırlı günler, esnaflara da hayırlı işler diledi.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, Cumhur İttifakı Soma Belediye Başkan Adayı Egemen Bülent Türkmen ile birlikte Somalı vatandaşlarla buluştu.

433869686 952852379545564 5007014033171910293 n

MANİSA __Araç konvoyu ile halkı selamlayan Başkan Ergün, vatandaşlara hayırlı günler, esnaflara da hayırlı işler diledi.
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, Pazar günü programlarını Soma ilçesinde sürdürdü. Soma’da vatandaşlarla buluşan Başkan Cengiz Ergün’e, Cumhur İttifakı Soma Belediye Başkan Adayı Egemen Bülent Türkmen, MHP İl Başkanı Cüneyt Tosuner, Ülkü Ocakları İl Başkanı Emirhan Sallıtepe, Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Mehmet Güzgülü, AK Parti ve MHP ilçe teşkilatları eşlik etti. İlçe merkezinde yoğun bir ilgiyle karşılanan Başkan Cengiz Ergün, seçim otobüsü ve kabalık bir araç konvoyu ile vatandaşları selamladı. Başkan Cengiz Ergün ve Başkan Adayı Egemen Bülent Türkmen, daha sonra Turgutalp seçim ofisini de ziyaret etti.
TURGUTALPLİLER DAYANIŞMA DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ
Başkan Cengiz Ergün ve Başkan Adayı Egemen Bülent Türkmen, daha sonra Turgutalpliler Dayanışma Derneğini ziyaret etti. Başkan Cengiz Ergün, Dernek Başkanı Ali Çoban ve dernek üyeleriyle bir araya gelerek sohbet etti, Büyükşehir Belediyesi’nin hayata geçirdiği projelerle ilgili bilgiler aktardı. 15 yılda 1060 büyük projenin Manisa’ya kazandırıldığını ifade eden Başkan Ergün, yeni dönemde hayata geçirilecek projeler hakkında da bilgiler aktardı. Ziyaretleri nedeniyle Başkan Ergün ve Başkan Adayı Türkmen’e teşekkür eden Dernek Başkanı Ali Çoban, Başkan Ergün’e Turgutalp Spor Kulübü atkısı hediye etti.