Saruhanlı’nın ardından Gölmarmara ilçesini ziyaret eden Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı, Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, Gölmarmara’nın Tiyenli Mahallesinde coşkuyla karşılandı. Burada vatandaşlarla kucaklaşan Başkan Ergün, Cumhur İttifakı Gölmarmara Belediye Başkan Adayı Kamil Öz ile Değnekler, Kayaaltı, Ozanca, Hacıveliler ve ilçe merkezinde de vatandaşları selamladı.
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, Gölmarmara’da vatandaşlarla buluştu. Başkan Ergün’e, Cumhur İttifakı Gölmarmara Belediye Başkan Adayı Kamil Öz, MHP İl Başkanı Cüneyt Tosuner, Ülkü Ocakları İl Başkanı Emirhan Sallıtepe, MHP ve AK Parti İlçe Teşkilatları eşlik etti. İlçede ilk olarak Tiyenli Mahallesi’ni ziyaret eden Başkan Ergün, burada yoğun bir ilgiyle karşılandı.
Kendini coşkuyla karşılayan onlarca vatandaşla tek tek tokalaşan ve sohbet eden Başkan Ergün, daha sonra Değnekler, Kayaaltı, Ozanca, Hacıveliler ve ilçe merkezini de ziyaret etti. Seçim otobüsü ve kalabalık araç konvoyuyla vatandaşları selamlayan Başkan Ergün ve Başkan Öz, ziyaret ettiği mahallelerde vatandaşların sevgi gösterileriyle karşılandılar.
Vatandaşlar, ilçelerinde hayata geçirilen hizmetler nedeniyle memnuniyetini paylaşarak, Başkan Ergün ve Başkan Öz’e yerel seçimlerde başarılar diledi, destek sözü verdi.