Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Başkan Ertuğrul Çetin’den Okul Ziyareti

Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, Gümüşoluk İlkokul ve Ortaokulunda eğitim gören ve geleceğin dünyasında söz sahibi olacak olan öğrencileri ziyaret etti.

Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul

Yoğun iş temposunda her fırsat bulduğunda 7’den 70’e tüm vatandaşlarla bir araya gelirken, gençlere ve çocuklara ayrıca zaman ayırmaya büyük önem veren Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, okul ziyaretleri ile birlikte öğrencilerle buluşmaya devam ediyor.

‘‘Öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz ile sohbet etme imkânı bulduk’’

Her fırsat bulduklarında öğrencileri ziyaret ettiklerini belirten Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin; ‘‘Gümüşoluk İlkokul ve Ortaokulunu ziyaret ederek öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz ile sohbet etme imkânı bulduk. Kendilerini hangi alanlarda geliştirebilmeleri için neler yapmaları gerektiği hakkında fikir alışverişinde bulunduk. Çocuklarımızın eğitimlerine destek olmak adına belediye olarak imkânlarımız dâhilinde her konuda öğretmenlere ve öğrencilerimize destek vermeye devam edeceğiz’’ dedi.

Müdür ve müdür yardımcılar ile görüşmeler gerçekleştirip, okulun faaliyetleri ve öğrencilerin yetenekleri ve ilgi alanları ile ilgili bilgiler alan Başkan Ertuğrul Çetin, Gümüşoluk İlkokul ve Ortaokulunda belediye tarafından sanattan kültüre, eğitimden spora, bilimden teknolojiye çocuklara yönelik verilen hizmetlerle ilgili detaylı bilgiler verdi.