Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

BAŞKAN MEHMET ALİ YILMAZ’ DAN AÇILIŞA DAVET SEÇİM KOORDİNASYON MERKEZİ AÇILIŞ TÖRENİ

Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, 23 Şubat Cuma günü gerçekleştirilecek olan Seçim Koordinasyon Merkezi açılışına tüm halkı davet ediyor.

Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet

Antalya Gazipaşa’da, Cumhuriyet Halk Partisi’nin yaklaşık iki hafta önce aktifleştirdiği Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışı yapılacak. Açılış törenine, Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz ile birlikte Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek de katılacak.

31 Mart yerel seçim heyecanının sürdüğü Gazipaşa’da, Cumhuriyet Halk Partisi’nin hizmet verecek olan Seçim Koordinasyon Merkezi 23 Şubat Cuma günü 14.30’da büyük bir coşkuyla açılacak. İstiklal Mahallesi Cumhuriyet Meydanı Büyükballı İş Merkezi’nde bulunan merkezin açılış törenine, Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz ve Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek gibi CHP’nin önde gelen isimleri katılacak. Tüm Gazipaşa halkı davet edildiği açılış töreninde, parti yetkilileri seçim çalışmalarıyla ilgili bilgiler verecek.

BAŞKAN YILMAZ: “BİR SICAK ÇAYIMIZI İÇMEYE VE AÇILIŞIMIZA TÜM HALKIMIZI BEKLİYORUZ”

Başkan Yılmaz, açılışa ilişkin yaptığı açıklamada, “İşimiz gücümüz Gazipaşa! Seçim Koordinasyon Merkezimizin açılışı için heyecanla hazırlanıyoruz. Koordinasyon merkezimiz, tüm halkımızın rahatlıkla çay içebildiği, sohbet edebildiği, seçim atmosferini takip edebildiği bir yer oldu. 23 Şubat Cuma günü saat 14.30’da açılışını gerçekleştireceğimiz Seçim Koordinasyon Merkezimizde bir sıcak çayımızı içmeye ve açılış törenimize tüm halkımızı davet ediyorum” dedi.