Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

BAŞKAN MURAT ERCAN SİNCAN’DA VATANDAŞLA EL ELE, GÖNÜL GÖNÜLE

Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan mahalle ziyaretlerine devam ediyor. Osmanlı mahallesinde Akkent Sitesi sakinleriyle bir araya gelen Başkan Ercan, Sincan’a yönelik yatırımlar ve yeni projeler hakkında bilgi verdi. Sincan sokaklarında gezerek vatandaşı selamlayan Başkan Ercan, aileleriyle tiyatro izleyen çocuklara da sürpriz yaptı.

Sincan Belediye Başkanı Murat

Kültürden sanata spordan eğitime birçok alanda hayata geçirdiği yatırım ve projelerle Sincan halkının gönlünde taht kuran Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan vatandaşı yalnız bırakmıyor.

 

Osmanlı Mahallesi’nde Akkent Sitesi sakinleri ile buluşan Başkan Ercan, Sincan’a yönelik projeleri anlattı, yeni projelerle ilgili istişarelerde bulundu. “Hemşehrilerimize gerçekleştirdiğimiz işleri ve yeni dönem projelerimizi anlattık. Güler yüzle bizleri ağırlayan, fikir ve önerileri ile süreçlere katkı sağlayan tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Lale Meydanı’nda Sincanlıları selamlayan Başkan Ercan, çay sohbetlerine konuk oldu. Vatandaşın talep ve önerilerini yerinde dinledi. “Biz siyaseti kapalı kapılar ardında, makam odalarında değil; milletimizin yanında, hemşehrilerimizle iç içe, gönül gönüle yapıyoruz.” açıklamasında bulunan Başkan Ercan’a vatandaş da tam destek verdi.

Başkan Ercan’ın sonraki durağı Lale Konferans Salonu oldu. Tiyatro izleyerek keyif yapan minikler ve ailelerine sürpriz yapan Başkan Ercan, çocuklarla hatıra fotoğrafı çektirdi, sohbet etti.