Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

BAŞKAN SEÇER: “BU KENTTE 5 YILDIR BİR DEĞİŞİM VE DÖNÜŞÜM VAR”

BAŞKAN SEÇER, AKDENİZ ZİRAAT

BAŞKAN SEÇER, AKDENİZ ZİRAAT ODASI’NI ZİYARET ETTİ

“TARLADA İZİ OLANIN HARMANDA DA YÜZÜ OLUYOR”

MERSİN  _Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı ve CHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Vahap Seçer, Akdeniz Ziraat Odası’nı ziyaret etti.

BASKAN SECER BU KENTTE 5 YILDIR BIR DEGISIM VE DONUSUM VAR 1

5 yıllık görev süresi boyunca tarıma ve hayvancılığa önem verdiklerini kaydeden Seçer, “5 yıl sonunda ‘çiftçilere şöyle kulaklarına hoş gelecek birkaç cümle edelim, oyunu alalım’ diye bir anlayışımız yok. Mersin Büyükşehir Belediyesi çok değerli, çok önemli çalışmalar yaptı. Sadece Türkiye’de diğer belediyelere örnek değil, Bakanlığa yol gösterici projeler yaptı” dedi.

 

Yurttaşlarına hizmet anlayışı içerisinde hiçbir ayrım yapmadıklarını ve göreve geldiklerinden bu yana hizmet anlayışının kentte gözle görülür bir değişim yarattığını da aktaran Seçer, “Adana sınırından Antalya sınırına kadar; ‘Bu bölge bize oy vermiş veya vermemiş, bu bizden veya değil, bu bize uzak veya yakın’ demeden, hiçbir fark gözetmeksizin her yere gittik. Her kesime dokunduk ve asla parti, siyaset gözetmedik” diye konuştu.

 

2024 yılında fide, fidan, hayvan dağıtımı, kaba yem ve sulama borusu desteği ile seracılara, arıcılara, balıkçılara verilecek destek miktarlarını paylaşan Seçer, “2024 yılında, 119 milyon liralık destek yapacağız” diyerek üreticilerin yanında olmaya devam edeceklerini vurguladı.

 

Göreve geldikleri ilk günden bugüne kadar sosyal politikalar konusunda çok fazla çalışma yürüttüklerini ve eşit yurttaşlık ilkesi ile her kesime hizmet ulaştırdıklarını belirten Seçer, “Vatandaşlarımızla özellikle bu son süreçteki diyaloglarımızdan mutlu ayrıldık. Demek ki, tarlada izi olanın harmanda da yüzü oluyor” dedi.