Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Başkan Tugay’dan dayanışma vurgusu

CHP İzmir Büyükşehir Belediye

CHP İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Cemil Tugay, Menemen’de ev sahipliğini üstlendiği iftar programına katıldı. Her akşam farklı bir ilçede iftar sofrası kurduklarını anımsatan Tugay, amaçlarının oy toplamak değil, yurttaşlarla dayanışmayı artırmak olduğunu söyledi.

foto4 3

CHP İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Cemil Tugay, Menemen Cumhuriyet Meydanı’nda binlerce yurttaşla iftar yaptı. Menemenliler ve partililerin geniş katılım gösterdiği iftarda ev sahibi Tugay’a, CHP Menemen Belediye Başkan Adayı Deniz Karakurt, CHP Menemen İlçe Başkanı Hüseyin Özbey, meclis üyesi adayları, partililer ve eski Menemen Belediye Başkanı Tahir Şahin eşlik etti. İftar öncesi tüm konukların masasına tek tek uğrayıp sohbet eden Tugay, çocuklara da oyuncak dağıttı.

“YAPMAYA ÇALIŞTIĞIMIZ ŞEY OY TOPLAMAK DEĞİL”

foto1 2

Her akşam farklı bir ilçede iftar sofrası kurduklarını, burada amaçlarının oy toplamak değil, yurttaşlarla dayanışmayı artırmak olduğunu söyleyen Tugay, “Bize en çok vicdanı olan insanlar lazım. O nedenle kısmet olur da belediye başkanı seçilirsem, yurttaşlarımızın yaşadığı sorunlara çareler üreteceğim. Herkesin eşit hizmet alması için elimden geleni yapacağım” dedi.

CHP Menemen Belediye Başkan Adayı Deniz Karakurt ise herkesin inancına saygı gösterdiklerini belirterek, şunları söyledi:

“ Menemen’de başka bir yol mümkün. Bu şehirde insanların birbirine sevgi ve saygısını, din, dil inanç ayırt etmeden, farklı yaşam tarzlarına hoş görüyle bağlanmasına aracılık etmeliyiz.”