Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

BAŞKAN TUNA KALKINMA AJANSI TOPLANTISINDA…

ANKARA VALİSİ VASİP ŞAHİN BAŞKANLIĞINDA YAPILAN TOPLANTIDA 2019 YILI YATIRIM VE PROJELERİNİN PLANLAMASI MASAYA YATIRILDI

ANKARA VALİSİ VASİP ŞAHİN

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, Ankara Valisi Vasip Şahin’in başkanlığında gerçekleşen Kalkınma Ajansı Aralık ayı Yönetim Kurulu toplantısınakatıldı.

Kalkınma Ajansı’nda yapılan toplantıya; Ankara Ticaret Odası Başkanı Gürsel Baran, Ankara Sanayi Odası Başkanı Nurettin Özdebir, MÜSİAD Ankara Şubesi Üyesi Hasan Fehmi Yılmaz, ODTÜ Teknokent Yönetim A.Ş. Genel Müdürü Mustafa İhsan Kızıltaş, Anadolu Turizm İşletmeleri Derneği Onursal Başkanı Seçim Aydın, Ankara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Arif Şayık ile Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Muhammed Ali Oflaz da katıldı.

BAŞKENT YATIRIM PROJELERİ MASADA       

Toplantıda, Ajansın 2018 yıllık programına göre tamamlanmış olan proje ve etkinliklerin dışında Başkent’te 2019 yılında yapılması planlanan yeni yatırım ve proje çalışmaları masaya yatırıldı.

Kalkınma Ajansı aracılığıyla gerçekleşen çalışmaların yeni yılda da hız kes-meden devam etmesi konusunda görüş birliğine varıldı.