Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

BAŞKAN TUNA, KAVŞAK VE YOL ÇALIŞMALARINI DENETLEDİ…

Hatice ULUER HÖKELEKLİ/Ankara   

Hatice ULUER HÖKELEKLİ/Ankara 

 

ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI DOÇ. DR. MUSTAFA TUNA, BAŞKENT ANKARA’NIN DÖRT BİR TARAFINDA YAPIMISÜREN YENİ YOL AÇIMI, YOL GENİŞLETME VE KÖPRÜLÜ KAVŞAK YAPIM ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ

 

-BİLKENT ŞEHİR HASTANESİ’Nİ HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ VE ANGORA BULVARI İLE ESKİŞEHİR YOLU’NA BAĞLAYACAK OLAN YENİ KAVŞAK ÇALIŞMALARININ YAPILDIĞI ŞANTİYEYİ DE ZİYARET EDEN BAŞKAN TUNA, YENİKENT AYAŞ YOLU GENİŞLETME ÇALIŞMALARI HAKKINDA DA BİLGİ ALDI

 

-BAŞKAN TUNA, PROJELERİN EN KISA SÜREDE TAMAMLANMASI TALİMATINI VERDİ.

 

​Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, Bilkent Şehir Hastanesi’ne ulaşımı kolaylaştırmak amacıyla başlatılan kavşak ve yol çalışmalarını yerinde inceledi.  

​Şehir içi ulaşımı kolaylaştıracak ve kesintisiz ulaşıma katkı sağlayacak yeni yol ve kavşak çalışmalarının yapıldığı şantiyeleri gezen Başkan Tuna’ya, Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı Vedat Üçpınar da eşlik etti.

 

ESKİŞEHİR YOLU’NA ALTERNATİF GÜZERGAHLAR

​Bilkent Şehir Hastanesi çevresini yeni bir güzergahla Hacettepe Üniversitesi’ne ve Angora Bulvarı’na bağlayacak kavşak ve bulvardaincelemelerde bulunan Başkan Tuna, projelerin en kısa sürede tamamlanması talimatını verdi.

​Şehir Hastanesine ulaşımın konforlu ve kesintisiz bir şekilde sağlanması için Danıştay ile Tarım ve Orman Bakanlığı arasından Eskişehir yoluna alternatif üst geçit köprü çalışmasının yapıldığı şantiyede de incelemelerde bulunan Başkan Tuna, yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

          Başkan Tuna, ayrıca Yenikent Ayaş Yolu’nda yol genişletme çalışma bölgesinde de incelemelerde bulundu.