Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Başkan Yaşar, GGYD Yılbaşı etkinliğine katıldı

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Genç Girişim Yönetişim Derneği (GGYD) tarafından Sheraton Ankara Hotel’de düzenlenen yılbaşı etkinliğine katıldı.

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi

Etkinliğe Başkan Yaşar’ın yanı sıra Türkiye Barolar Birliği Başkanı Av. Metin Feyzioğlu, Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erkan ibiş, Türk Sanayici ve İş Adamları Vakfı (TÜSİAV) Başkanı Veli Sarıtoprak, Genç Girişim Yönetişim Derneği (GGYD) Başkanı M. Nezih Allıoğlu ve çok sayıda iş adamı katıldı. Ankara’da birçok sektörde faaliyet gösteren iş adamlarının katıldığı gecede, GGYD üyeleri plaketlerini Yenimahalle Belediye Başkan’ı Fethi Yaşar’ın elinden aldı.

”Hep birlikte çalışarak ülkeyi kalkındıracağız”

Türkiye’de ekonomik olarak sıkıntılı bir sürecin yaşandığı ve bu durumdan sanayici, esnaf ve iş insanlarının büyük oranda etkilendiğinin altını çizen Başkan Yaşar” Ekonomik olarak zor süreçler yaşamaktayız ve sizlerin bu dönemde büyük zorluklar yaşadığınızın farkındayım. İstihdamın sağlanması ve üretimin arttırılması açısından iş adamlarına büyük görevler düşüyor. Devletimizin yetkili kurumları, sanayicisi ve esnafı, yerel yöneticileri birlikte mücadele ederek, kaynaklarımızı mantıklı ve israf etmeden kullanarak, ortak çalışma yürütülmesi gerekmektedir. Türkiye’nin ayakta durması ve gelişebilmesi için üretmeye ve uyum içerisinde çalışmaya mecburuz. Birlik ve beraberliğimizin daim olmasını diliyor, birçok sektörde faaliyet gösteren ve ülkeye hizmet eden sanayi ve iş insanlarıyla bir arada olmaktan mutluluk duyuyorum” dedi.

Başkan Yaşar’a teşekkür

Kentini ve ülkesini düşünerek kurulduğu günden bu yana onlarca sosyal sorumluluk projesine imza atan, istihdam sağlayarak Türkiye’nin gelişimine katkıda bulunan iş insanlarından oluşan derneğin her geçen gün gelişerek yeni projeler ürettiğini belirten Allıoğlu ise ”Dernek olarak ürettiğimiz sosyal sorumluluk projelerinde yerel yönetimler ve üniversitelerle iş birliği içerisindeyiz. Bu bağlamda bize her zaman destek olan Yenimahalle Belediye Başkan’ı Fethi Yaşar’a teşekkür ediyor, yapacağı hizmetlerde başarılar diliyorum” diyerek Başkan Yaşar’a teşekkür plaketini takdim etti.