Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Başkan Yaşar, sanayici ve girişimcilerle bir araya geldi

Yaşar, ASGİAD lansman gecesinde konuştu.

Yaşar, ASGİAD lansman gecesinde

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Anadolu Sanayici ve Girişimci İş İnsanları Derneği (ASGİAD) tarafından Hilton Garden Inn Otel’de düzenlenen yılbaşı etkinliğine katıldı.

Başkan Yaşar’ın yanı sıra Türk Sanayici ve İş Adamları Vakfı (TÜSİAV) Başkanı Veli Sarıtoprak, Genç Girişim Yönetişim Derneği (GGYD) Başkanı M. Nezih Allıoğlu, ASGİAD Başkanı Harun Pek, çok sayıda davetli ve iş insanı katıldı. Ankara’da birçok sektörde faaliyet gösteren iş insanlarının katıldığı gecede, ASGİAD Başkanı Harun Pek, Yenimahalle Belediye Başkan’ı Fethi Yaşar’a verdiği hizmetler ve desteğinden dolayı teşekkür plaketi verdi.

”Birlikte çalışarak başaracağız”

İş insanları, sanayici ve esnaf olarak ekonomik açıdan sıkıntılı bir süreçten geçildiğinin altını çizen Başkan Yaşar “İş insanı olmak önemli ve kutsal bir gö-revdir. Hem istihdam yaratmak hem de ülkenin kaynaklarını büyütmek açısından iş insanlarına büyük görevler düşüyor. Türkiye’nin gelişmesi, ayak-ta durması ve refah olarak gelişebilmesi için hepimiz çalışmaya ve üretmeye mecburuz. Ben de ticaretten gelen bir vatandaş olarak sıkıntılı günler yaşadığımız şu dönemde ne zorluklar yaşadığınızı biliyorum. Devletin ku-rumları, sanayici ve esnafı, iş insanları birbirleriyle uyum içerisinde çalışarak bu süreci atlatacağımızı düşünüyorum. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kur-duğu Türkiye Cumhuriyeti’nde kimseyi ayırt etmeden, birlik ve beraberlik içerisinde çalışarak, her türlü zorluğun üstesinden gelebileceğimize inanıyor, sizlerle bir arada olmaktan mutluluk duyuyorum” dedi.

Başkan Yaşar’a teşekkür

ASGİAD olarak gıdadan turizme kadar birçok alanda faaliyet gösterildiğini be-lirten Harun Pek “Türkiye’nin ticari, sosyal ve kültürel hedeflerine katkıda bulunmak amacıyla kurmuş olduğumuz dernek aracılığıyla ülke genelinde bir çok sosyal sorumluluk projesi gerçekleştiriyoruz. Sanayi ve iş adamlarına vermiş olduğu destek, yapmış olduğu hizmetlerden ötürü Başkan Yaşar’a teşekkür ediyoruz” ifadelerinde bulundu.