Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

BAŞKAN YILMAZ, MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, yeni dönemin ilk muhtarlar buluşmasını gerçekleştirdi

Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet

BAŞKAN YILMAZ, MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ
Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, yeni dönemin ilk muhtarlar buluşmasını gerçekleştirdi.
Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, 31 Mart yerel seçimlerinin ardından görevlerine başlayan 53 mahalle muhtarını, 19 Nisan Cuma günü Koru Halk Büfe’de kahvaltıda ağırladı.
Başkan Yılmaz’ın ev sahipliğinde düzenlenen toplantıya; CHP İlçe Başkanı Fahri Oğuz, Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis Üyeleri ve muhtarlar katılım sağladı. Yoğun katılımın olduğu toplantıda, mahalle muhtarlarıyla fikir alışverişleri yapan Başkan Yılmaz, her mahallenin sorunlarına hakim olduklarını, son beş yıldır olduğu gibi yine uyum içerisinde çalışmaya devam edeceklerini söyledi. Toplantıya katılan muhtarlar Başkan Yılmaz’a davetleri için teşekkür etti.

IMG 20240419 WA01001
BAŞKAN YILMAZ: “SİZLER BİZİM GÖZÜMÜZ KULAĞIMIZSINIZ
Seçimlerin ardından tüm muhtarları bir araya getiren Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, davete katılım sağlayan muhtarlara teşekkür etti. Muhtarların, vatandaşlarla belediye arasında bir köprü vazifesi gördüğünü belirten Başkan Yılmaz, “Halkımızın takdiri ile hep birlikte yeniden göreve seçildik. Geçtiğimiz beş yılda muhtarlarımızın da desteğiyle pek çok hizmet ürettik, her zaman halkçı belediyecilik anlayışını benimsedik. Muhtarlarımızla koordineli bir şekilde çalışmalarımızı gerçekleştirdik. Önümüzdeki süreçte de aynı tarzda çalışmaya devam edeceğiz. Sizler, bizim mahallelerimizdeki gözümüz, kulağımızsınız. Mahallelerimizde yapacağımız çalışmaları hep birlikte planlayacağız. 53 mahallemizde de sırayla ve planla çalışmalarımıza devam edeceğiz. Tüm muhtarlarımıza görevlerinde başarılar diliyorum.” dedi.

20240422 063508 scaled