Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

BBCS 52. Bölüm Fragmanı! Son Bölüm Full İzle

Ben Bu Cihana Sığmazam 52. Bölüm fragmanı izle. Son Bölüm İzle! 51 bölüm full izle. BBCS Full HD Tek Parça İzle atv yeni bölüm.

Ben Bu Cihana Sığmazam

Ben Bu Cihana Sığmazam, atv televizyon kanalında 51. bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Hemen ardından BBCS 52. bölüm fragmanı arama motorlarında aranmaya başladı. Yeni bölümü ile devam edecek olan dizi yeni sezonda da her Salı saat 20.00’de yayında olacak. Peki Ben Bu Cihana Sığmazam 52. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin büyük bir izleyici kitlesi var ve yeni sezonda da dizinin final yapması beklenmiyor. Hatta dizinin önümüzdeki sezonda da devam etmesi bekleniyor. 2023 – 2024 yayın döneminde sevilen dizi izleyicisi ile buluşmaya devam edecek.

Ben Bu Cihana Sığmazam Son Bölüm Full İzle

Cancal’ın ve Berfin’in hainliği ortaya çıkınca Cezayir’in yapacaklarından korkan Berfin, Cezayir’i öldürmeye karar verir. Berfin, Cezayir’i takip edip tam da Leyla ile baş başa olacakları bir anda onu yalnız yakalar. Silahını çekip ateşler. Diğer tarafta Gardaşov, Süslü’nün silah fabrikasını almasıyla Gedik Ali ve Koslu’nun hedefi haline gelir. Ancak bu düşmanlığı açık açık değil de gizli kapaklı, başkalarını kullanarak yaparlar. Gardaşov onları alt etmek için uğraşırken Cezayir dostunu yalnız bırakmaz.
Onbeşli ve Emina birlikte geçmişleri ile yüzleşirlerken Tazıyev de peşlerindedir. Ateş ve kızı Ada, Elif’in çabalarıyla birbirlerine ısınmaya başlamışlardır. Gülcan ise Taziyev’in uyarılarına rağmen Gardaşov’ dan uzak duramamaktadır.

Ben Bu Cihana Sığmazam 51. Bölüm Full Tek Parça HD İzlemek İçin TIKLAYIN

Ben Bu Cihana Sığmazam 52. Bölüm Fragman

Ben Bu Cihana Sığmazam (BBCS) dizisinde heyecanlı ve aksiyon dolu bir bölüm daha geride kaldı. Peki bölüm sonrası yeni, son bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümün bitmesinin hemen ardından izleyiciler BBCS 52. bölüm fragman videosunu sabırsızlıkla beklemeye başladı. Son bölüm fragman yayınlandığı an sitemizde ve atv resmi web sitesinde olacak.

Ben Bu Cihana Sığmazam 52. Bölüm Fragmanı İzlemek İçin Tıklayın

Ben Bu Cihana Sığmazam Oyuncuları İsimleri

Oktay Kaynarca (Cezayir), Ebru Özkan (Leyla), Pelin Akil (Firuze), Ali Seçkiner Alıcı (Kurban Baba), Erkan Sever (Orhan), Ragıp Savaş (Atakan), Eren Vurdem (Azamet), Aslı Sevi (Azade), Kerem Kupacı (Ethem), Ziya Kürküt (Bekir), Pelin Uluksar (Süheyla), Mina Derman (Suna), Batuhan Sezer (Ömer Asaf), Değer Alp (Canan), Başak Kıvılcım Ertanoğlu (Zühre), Ömer Kurt (Kerim), Mert Kırlak (George Bagnall), Ahmet Yıldırım (Cafer), Tanıl Yöntem (Canberk), Osman Albayrak (Beyler Divanı Azer), Melisa Duru Ünal (Mercan), Aylar Melayeva (Sevim), Hanbey Oğuzhan Çoban (Besim) ve Işıl Yücesoy (Gülendam)