Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

BELEDİYE EKİPLERİNDEN MUZDENİZ SAHİLİNE YENİ YOL VE OTOPARK

Gazipaşalı vatandaşların sıklıkla kullandığı Muzdeniz sahil yolu, Gazipaşa Belediyesi ve Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT ekiplerinin ortak çalışmalarıyla yenileniyor. Ekiplerin iyileştirme çalışmaları ile sahil yolu hem görsel hem de işlevsel açıdan modernize ediliyor.

Gazipaşalı vatandaşların sıklıkla kullandığı

BELEDİYE EKİPLERİNDEN MUZDENİZ SAHİLİNE YENİ YOL VE OTOPARK
Gazipaşalı vatandaşların sıklıkla kullandığı Muzdeniz sahil yolu, Gazipaşa Belediyesi ve Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT ekiplerinin ortak çalışmalarıyla yenileniyor. Ekiplerin iyileştirme çalışmaları ile sahil yolu hem görsel hem de işlevsel açıdan modernize ediliyor.
Gazipaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, şehir trafiğini rahatlatmak için yeni yollar, alternatif güzergâhlar ve caddeler inşa etmeye devam ediyor. Bu kapsamda, Gazipaşa Belediyesi ve ASAT iş birliğiyle yürütülen Muzdeniz sahil yolu projesinde sona gelindi. Bakılar Mahallesi’nde kestirme yol olarak kullanılan Fidanlık Mevkii 20020 Sokakta kalan bölgedeki iyileştirme ve yol düzenleme çalışmaları tamamlandı. Vatandaşlar tarafından sahil yolu ulaşımında sıklıkla kullanıldığı halde ulaşım yaklaşık 500 metre uzunluğundaki sokak, yol genişletme ve alt yapı çalışmalarının ardından asfalt serimi ve otopark çalışmaları ile yepyeni modern bir görünüme kavuşturulacak.
YENİ OTOPARK ALANI KAZANDIRILAN MUZDENİZ SAHİL YOLU SICAK ASFALT İLE KAPLANIYOR
Geçtiğimiz hafta sonu Gazipaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin hummalı çalışmaları sonucunda dolgu ve genişletme çalışmalarıyla altyapısı tamamlanan sahil yolu, asfalt serimine hazır hale getirildi. Muzdeniz sahil yolu düzenleme çalışmalarının ilk aşamasında, 20020 Sokağın girişinden başlayarak 500 metre boyunca sahile kadar devam eden yola, vatandaşların daha konforlu seyahat edebilmesi ve araçların daha güvenli bir şekilde giriş çıkış yapabilmesi amacıyla yeni otopark alanı da kazandırılıyor. Muzdeniz Sahil Yolu, sıcak asfalt ve otopark çalışmalarının tamamlanmasının ardından araç trafiğine açılacak.
BAŞKAN YILMAZ: “SAHİL YOLUMUZ İLÇEMİZE HAYIRLI OLSUN”
Muzdeniz sahil yolu bölgesinde altyapı çalışmalarının tamamlandığını ve ardından yolun ASAT ekipleri tarafından asfaltla kaplanmaya başlandığını belirten Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, desteklerinden dolayı Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’e teşekkür etti. Çalışmaları yerinde inceleyerek ekiplere kolaylıklar dileyen Başkan Yılmaz, ziyaret sonrası açıklamalarda bulundu. Başkan Yılmaz, “İlçemizde vatandaşlarımızın huzurlu ve güvenli bir şekilde sahile ulaşabileceği yollarımızı düzenlemeye devam ediyoruz. Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT ekiplerimizin katkılarıyla yürüttüğümüz sahil yolu iyileştirme çalışmalarımızla hem turizm potansiyelimizi artırmayı hem de vatandaşlarımızın denizle daha fazla iç içe olmasını sağlamayı hedefliyoruz. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımız Muhittin Böcek başta olmak üzere, bu çalışmalarda emeği geçen tüm ekiplerimize sahil yolumuzun daha güvenli, estetik ve işlevsel hale gelmesi için gösterdikleri özverili çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum. Sahil yolumuz ilçemize hayırlı olsun” dedi.

IMG 20240611 WA0041 IMG 20240611 WA0040 IMG 20240611 WA0039 IMG 20240611 WA0038 IMG 20240611 WA0034 IMG 20240611 WA0035 IMG 20240611 WA0036 IMG 20240611 WA0037 IMG 20240611 WA0033 IMG 20240611 WA0032 1