Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Belediyede Sosyal Denge Sözleşmesi İmzalandı

Çorum Belediyesi’nde memurlarının ekonomik

Çorum Belediyesi’nde memurlarının ekonomik şartlarının iyileştirilmesine yönelik olarak hazırlanan Sosyal Denge Sözleşmesi, Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ile Bem-Bir-Sen Şube Başkanı Burhan Şahin tarafından imzalandı.
İmza töreninde konuşan Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, Bem-Bir-Sen’in talebi olan oranda sosyal denge sözleşmesini imzaladıklarını söyledi.
Mali koşullar ve belediyenin imkânları doğrultusunda daima çalışanlara en üst düzeyde ödeme yapmanın çabası içerisinde olduklarını ifade eden Başkan Aşgın, “Bem-Bir-Sen’in talepleri doğrultusunda, bütün imkânlarımızı zorlayarak, mali disiplinimizi de bozmadan, çalışanlarımızı mutlu edecek şekilde en yüksek oranda, SDS’yi imzalamış olduk. Sosyal denge sözleşmemiz memurlarımıza hayırlı uğurlu olsun.” dedi.

Bem-Bir-Sen Şube Başkanı Burhan Şahin de, Belediyede çalışan tüm memurları ilgilendiren sosyal denge sözleşmesinin hayırlı olmasını temenni etti. Şahin “Sözleşmemiz için tüm memurlarımız adına Belediye Başkanımıza çok teşekkür ederiz.” dedi.