Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

-Bergama’da Ustalık Devri, Sadık olan kazanacak!

Eyyüp Kadir İnan’dan Bergama

Eyyüp Kadir İnan’dan Bergama Belediye Başkan Adayı Doğruer’e: Ustalık dönemi Bergama’da!

 

-Cumhur İttifakı Bergama Belediye Başkanı Adayı Doğruer Ustalık Dönemi için: Birlikte Çalışacağız, Bakırçay’ı kalkındıracağız.

WhatsApp Image 2024 02 05 at 10.28.54

 

Saha çalışmalarını Bergama sokaklarını adım adım gezerek sürdüren Bergama Belediye Başkan Adayı Dr. Sadık Doğruer, ilçede İzmir Milletvekili Eyyüp Kadir İnan ile birlikte Umre ziyaretine gidecek vatandaşları, Tepeköy Mahallesi sakinlerini ve İstiklal Meydanı’nı ziyaret etti.

 

Gerçekleşen programlara Ak Parti Bergama Belediye Başkanı Adayı Dr. Sadık Doğruer, İzmir Milletvekili Eyyüp Kadir İnan, Cumhur İttifakı İlçe Başkanları Sebahattin Güzel ve Hasan Hüseyin Engin, Ak Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı ve İzmir Milletvekili Eyyüp Kadir İnan, İl Başkan Yardımcısı Hayrettin Uçak, İl Gençlik Kolları Başkanı Recep Tayyip Taslak, yönetim, kadın kolları, gençlik kolları, meclis üyeleri ve Cumhur İttifakı teşkilatı katılım sağladı.

 

 

USTALIK DÖNEMİ BERGAMA’DA OLACAK

İzmir Milletvekili Eyyüp Kadir İnan, Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer’in hizmet süreciyle ilgili konuşmasında: Sadık bey Kınık’ta çıraklık ve kalfalık dönemini tamamladı, şimdi sizlerle birlikte Bergama’da ustalık dönemini hep birlikte başaracağız. 31 Mart’ta millete, Bergamalı gençlere ve kadınlarımıza ‘Sadık’ olanlar kazanacak. Bakırçay kazanacak.” dedi.

 

 

Ustalık Döneminde Hep birlikte el ele Bergama Kazansın, Bakırçay Kazansın

Dr. Sadık Doğruer ise: Kınık’ta vermiş olduğumuz hizmetlerin Kınık’ı hak ettiği yerlere ve önümüzdeki süreçte yapacağımız hizmetlerle Bergama’nın da kalkınmasından dolayı daha ileriye taşınacağından mutluluk duyuyoruz. Bergama ve Bakırçay’ın tamamı için ‘Birlikte Çalışacağız, Bakırçay’ı kalkındıracağız.” dedi.

 

 

Programın ardından tüm teşkilat, Gençlik Kolları Genel Başkanı ve Milletvekili Eyyüp Kadir İnan ile birlikte; Umre ziyareti için kutsal topraklara yola çıkacak olan hemşehrilerini dualar eşliğinde uğurlayıp, ardından Tepeköy Mahallesi ve İstiklal Meydanı’ndaki esnaf ve vatandaşlar ile sohbet ettiler.