Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZ DAHA DA PEKİŞECEK

CHP Balçova Belediye Başkan
CHP Balçova Belediye Başkan Adayı Onur Yiğit’in İftar etkinliğine ilişkin haber metni ve fotoğraflarını değerlendirmenize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Fotoğraflar ve haber metni ekte mevcuttur.
img 4321a Belediye Başkan Adayı Onur Yiğit, iftar programı kapsamında yüzlerce kişinin katılımıyla gerçekleşen dev sofrada vatandaşlarla buluştu. Cumhuriyet meydanında düzenlenen iftar programında vatandaşlarla yakından ilgilenen Onur Yiğit, vatandaşlarla sohbet edip, istek ve talepleri dinledi.

Kimsenin Mağdur Olmaması İçin Var Gücümle Çalışacağım

Birlik ve beraberliği güçlendiren, ihtiyaç sahibi vatandaşların tebessümüne sebep olan toplu iftar yemeğinde kısa bir konuşma gerçekleştiren, CHP Balçova Belediye Başkan Adayı Onur Yiğit, ‘’ Önümüzdeki süreçlerde,  masalarımız daha da büyüyerek, birlik ve beraberliğimiz daha da pekişecek. Böyle günlerde siyasi konuşma yapmak istemiyorum, yapmayacağım da. Ancak şunu söylemek istiyorum. Yerel seçimlere çok az bir zaman kaldı. Tüm kalbimle ifade etmek isterim ki, kim seçilirse seçilsin, ama vicdanı güzel olan insanlar seçilsin. Seçilsin ki, bu masalar yaşamaya devam etsin. Onur Yiğit olarak Balçova’mızda; hiçbir vatandaşımızın aç, susuz, işsiz kalmaması için var gücümle çalışacağım. Buraya geldiğiniz için hepinize çok teşekkür ederim. Allah oruçlarınızı kabul etsin’’ diyerek sözlerine son verdi.