Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Biyografik Haber Samsun İşkur İl Müdürü Gökhan DÜRÜMLÜ’yü Tanıyalım

Başkent Postasi ve Dosteli TV adına yapılan ziyarette İskur projeleri ve Samsun’da yapılan İskur destekleri konuşuldu.

Başkent Postasi ve Dosteli
4 / 100

Biyografik Haber Samsun İşkur İl Müdürü Gökhan DÜRÜMLÜ’yü Tanıyalım

Başkent Postasi ve Dosteli TV adına yapılan ziyarette İskur projeleri ve Samsun’da yapılan İskur destekleri konuşuldu. Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Dürümlü , yapılan projeler kadar bunların halkımıza duyurulmasıda İskur projelerinden haberdar olmalarıda bir o kadar önemlidir dedi.

Gökhan DÜRÜMLÜ’yü Tanıyalım

1985 yılında Samsun/Terme’de doğdu. İlköğrenimini Terme/Atatürk İlköğretim Okulu’nda, orta öğrenimi Terme Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lisans Eğitimini Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nde tamamladı. Anadolu Üniversitesi Adalet Bölümü eğitimi aldı.

Kamuda kariyerine 2011 yılında Maliye Bakanlığı’nda uzman yardımcısı olarak başladı. 2012 yılında sınavlarını başarıyla geçtiği Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Bakanlık İş Müfettişi Yardımcılığı’na intisap etti. Yapılan yeterlik sınavlarında başarı göstererek 2019/165 karar sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Bakanlık İş Müfettişliği’ne atandı. 01.07.2013-06.03.2023 tarihleri arasında Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Teftiş Kurulu İstanbul Grup Başkanlığı’nda görev yaptı. Çalışma hayatına ilişkin birçok ulusal ve özellikle ‘Çocuk İşçiliği, Yabancı İşçilik, İnsan Ticaretinin Önlenmesi’ konularında uluslararası konferans ve çalıştayda görev aldı.

06.03.2023 tarihi itibari ile Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Samsun Çalışma Ve İş Kurumu İl Müdürü Vekili olarak atanan Gökhan DÜRÜMLÜ İngilizce bilmekte olup evli ve iki çocuk babasıdır.