Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

CANAN CEYLAN: ASRIN FELAKETİNİ UNUTMADIK

Ankara Gıda ve Tarım

Ankara Gıda ve Tarım Ürünleri Derneği Başkanı Canan Ceylan, Kahramanmaraş merkezli 11 ili etkileyen depremlerin yıl dönümü dolayısıyla anma mesajı yayımladı.
Ceylan, 6 Şubat depremlerin acısının hala taze olduğunu belirterek, “6 Şubat 2023 sabahı saat 04.17’yi gösterdiğin acı bir haberle uyandık. Kahramanmaraş merkezli meydana gelen deprem 11 ilden büyük yıkımlara neden olurken, binlerce insanımızı kaybettik. Aradan bir yıl geçmesine rağmen depremde kaybettiğimiz vatandaşlarımızın acısını hala yüreğimizde taşıyoruz. Zaman hepimizin için saat 04.17’de durdu. Asrın felaketinin yıl döneminde depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyorum. Allah ülkemizi afetlerden korusun” dedi.
Deprem bölgesinde yaraların sarılması için desteklerin devam etmesi gerektiğinin altını çizen Ceylan, “Yaşanan depremin ardından devletimiz bölgedeki vatandaşların yaralarının hızlı bir şekilde sarılması için bölgede seferber oldu. Depremden etkilenen 11 ilin yeniden ayağa kaldırılması ve orada hayatın yeniden normale dönmesi için çalışmalarda devam ediyor. Bizlerde ilk gün olduğu gibi bundan sonrada deprem bölgesine destek olmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

Canan Ceylan 1