Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Cemil Tugay: Seçimlerin güzel günlerin başlangıcı olmasını diliyorum

7 / 100 CHP
7 / 100

CHP İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Cemil Tugay ile eşi Öznur Tugay, Karşıyaka Şehit Polis Samet Kırcalı Ortaokulu’nda oyunu kullandı.

İZMİR  _Tugay, seçimlerin güzel günlerin başlangıcı olmasını dileyerek, “CHP’nin değişim sürecinden sonra umutla girdiği bu ilk yerel seçimden, başarı ile çıkacağımıza inanıyorum. Sonuç ne olursa olsun, halkımızın kararı bizim için en doğru olandır. Umuyorum şehrimiz için, ülkemiz için hayırlı olur” dedi.

FOTO4 5

Yoğun bir seçim sürecini geride bırakan CHP İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Cemil Tugay, oyunu eşi Öznur Tugay ile birlikte Karşıyaka Şehit Polis Samet Kırcalı Ortaokulu’nda kullandı. CHP Karşıyaka Belediye Başkan Adayı Yıldız İşçimenler Ünsal ile partililerin destek için geldiği okulda, sıraya girip oy verme işlemini bekleyen Tugay çifti, burada kendileri ile fotoğraf çekmek isteyenleri de kırmadı. Cemil Tugay, yurttaşlarla sohbet de etti. Daha sonra 2110 numaralı sandıkta oy kullanan Başkan Tugay, sonuçların hayırlı olmasını diledi.

“BAŞARI İLE ÇIKACAĞIMIZA İNANIYORUM”

Oyunu kullandıktan sonra basına açıklama yapan Cemil Tugay, seçmenin karar verme gününün geldiğini ifade ederek, şunları söyledi:

FOTO7

“Bugün beklediğimiz gün geldi. İki ay süren bir kampanya döneminden sonra nihayet bugün karar verme zamanı. Bugün artık bizlerin değil, yurttaşlarımızın, İzmirlilerin, Türkiye’de yerel seçimler için oy kullanacak insanların konuşma günü. Demokrasi ortamında yaşamaktan dolayı son derece mutluyuz. Ben de kendi adıma CHP’nin değişim sürecinden sonra umutla girdiği bu ilk yerel seçimden, başarı ile çıkacağımıza inanıyorum. Akşam saatlerini büyük bir heyecanla bekliyoruz. Halkımızın teveccühüne ulaşmayı diliyoruz. Ama sonuç ne olursa olsun, halkımızın kararı bizim için en doğru olandır. Emek veren, katkı sunan, sandık başında görev yapan, bu yarışa katılan herkesi kutluyorum. Herkese çok teşekkür ediyorum. Umuyorum şehrimiz için ülkemiz için hayırlı olur. Güzel günlerin başlangıcı olsun.”